Kādus apģērbus iegādāties sievietēm virs 25

Nereti vecums virs 25 ir apjukuma pilns – jau sen vairs neesam pusaudži, bet nereti tā jūtamies, un līdz ar to arī ģērbjamies. Pēc 25 būtu nepieciešams sākt piedomāt pie tā, kādu apģērbu izvēlamies ikdienā un kā izejam sabiedrībā un reprezentējam sevi. Piedāvājam iepazīt trīs apģērba gabalus, kuriem būtu jāatrodas ikvienas sievietes skapī!

Lai tēlu padarītu sievišķīgāku un pieaugušāku, džinsa bikšu vietā iespējams izvēlēties auduma bikses. Tām ne vienmēr ir jābūt kostīma biksēm. Tās var būt viegla auduma, brīvas, lai koptēlu padarītu nopietnāku, bet tajā pašā laikā nepārspīlētu ar to. Auduma bikses var kombinēt ar dažāda stila jaciņām un augšiņām. Liels pluss ir tas, ka auduma bikses, savelkot kopā ar t-kreklu, izskatīsies labi un šķietami jauneklīgais apģērbs – t-krekls ar uzrakstu - kļūs pieklājīgs un ikdienā valkājams, nepadarot valkātāju bērnišķīgu.

Ja ikdienā valkā ērtu un jauneklīgu apģērbu, taču gadās, ka jāiet uz lietišķu tikšanos, būtu nepieciešams iegādāties vismaz vienu apģērba komplektu, kas atstās nopietnas sievietes tēlu. Šajā gadījumā talkā nāks kreklveida blūzīte un plašķis, kuru iespējams kombinēt ar dažādām drēbēm, ne tikai krekliem un kostīma biksēm. Plašķis ir universāls apģērba gabals, kas vienmēr koptēlu padarīs nosvērtāku – to var kombinēt gan ar džinsa vai auduma biksēm, gan kleitām un svārkiem.

Trešā lieta, ko vajadzētu iegādāties ir žakete. Arī šajā gadījumā, tai nav jābūt žaketei no kostīma. To būtu nepieciešams izvēlēties ne pārāk greznu, tomēr lietišķu – lai varētu nēsāt ikdienā, kombinējot ar dažādiem apģērba gabaliem, kā, piemēram, t-krekliem vai blūzītēm. Šosezon jāpievērš uzmanība piedurknēm – īpaši tiek izceltas vaļējās piedurknes, kas žaketi padara ne tik klasisku, tā kļūst ikdienišķāka.

Ja vēlies redzēt kādus padomus vēl sniedz stiliste Iveta Vecmane šovā “Ievas jaunās pārvērtības”, skaties video zemāk!