Kāpēc izsaukt autoevakuatoru, nevis zvanīt draugam?

Pexels.com

Katram var gadīties situācija, kad tavam auto ir nepieciešama palīdzība uz ceļa: akumulatora izlādēšanās, auto tehniskie bojājumi, tai skaitā aukstajā gada laikā, satiksmes negadījumi, automašīnas iestigšana grāvī. Bez šaubām — šīs situācijas parasti ir ļoti nepatīkamas un var radīt pamatīgu stresu, īpaši pirmoreiz.

Neviens no šiem gadījumiem nav ne gaidīts, ne vēlams un pirmā reakcija var būt vispirms zvanīt kādam tuviniekam pēc padoma un emocionāla atbalsta, kā arī iespējamās palīdzības. Ieteicams tomēr steidzamā kārtā vērsties pēc autoevakuatora, kas sniegs profesionālu atbalstu un tūlītēju palīdzību uz ceļa. Draugam pasūdzēties varēsi pa telefonu, gaidot autoevakuatora ierašanos!

Daži iemesli, kāpēc vērsties pie profesionāļiem, nevis zvanīt draugam:

  • Profesionāls autoevakuatora dienests spēs reaģēt ātri un bez panikas! Uz drauga palīdzību var nākties gaidīt ilgi, un tā var būt haotiska vai pārlieku emocionāla.
  • Autoevakuators strādā 24 stundas diennaktī, tātad arī tajā laikā, kad tavi draugi saldi guļ.
  • Labs autoevakuācijas serviss nodrošinās auto evakuēšanu no jebkuras vietas Latvijā, kā arī no tuvākajām ārzemēm. Diez vai tik viegli atradīsi paziņu, kurš būtu gatavs tūliņ traukties tev pakaļ uz Lietuvu vai Igauniju!
  • Tikai profesionālam autoevakuatoram būs pieejams nepieciešamais tehniskais aprīkojums un transporta līdzekļi, tai skaitā džipu, zemo un sporta auto transportēšanai.
  • Izsaucot profesionāļus ar atbilstošu aprīkojumu, nepakļausi drauga auto riskam tikt sabojātam, piemēram, izvelkot automašīnu no grāvja.
  • Autoevakuators nogādās tavu auto uz remonta vietu tieši tādā pašā stāvoklī, kāds tas bija evakuācijas brīdī. Nepieredzējis auto transportētājs var sabojāt ne vien savu, bet arī evakuējamo transportlīdzekli vēl vairāk!

Īsts draugs, bez šaubām, būs vienmēr gatavs sniegt palīdzību, taču vai tā būs pareizi sniegta un profesionāla palīdzība? Lai kā mēs uzticētos saviem draugiem, tomēr ir situācijas, kurās profesionālis spēs sniegt daudz noderīgāku atbalstu. Ja ar tavu auto gadījusies kāda ķibele, labāk zvani pēc nepieciešamās palīdzības uz ceļa SIA “Rogenta Plus” autoevakuatoram, kas atbilst visiem iepriekš nosauktajiem laba auto evakuācijas servisa priekšnoteikumiem. SIA “Rogenta Plus” nodrošinās gan tava auto transportēšanu, gan bezceļa evakuēšanu, gan akumulatora lādēšanu, gan citu tehnisko palīdzību uz ceļa ātri un profesionāli.