Kāpēc sadzīves tehnikas uzstādīšanu neveikt pašam?

Photo by Steven Ungermann on Unsplash

Iegādājoties veļas mašīnu, televizoru vai citu sen ieplānotu  tehniku, tev, visticamāk, būs nepieciešama arī šī iepirktā priekšmeta uzstādīšana, pieslēgšana, instalācija un noregulēšana. Kāpēc ir svarīgi šo pakalpojumu izmantot, nevis ķerties pie šiem darbiem pašam? Atbild elektronikas un sadzīves tehnikas servisa BALTIJAS SERVISS speciālisti.

Uzstādīšana un instalācija ir svarīgs un atbildīgs posms pirms iegādātās preces ekspluatācijas sākšanas. Ierīces var pilnīgi nepildīt savas funkcijas vai pildīt daļēji nepareizas pieslēgšanas un noskaņošanas dēļ. Piemēram, nepareizi pieslēdzot veļas mašīnu, mašīna var neuzņemt ūdeni mazgāšanas ciklā.

 Ņem vērā, ka nepareiza pieslēgšana var kļūt par iemeslu garantijas apkalpošanas atteikumam, līdz ar to klientam būs jāapmaksā remonta vai profilakses darbs pašam.

 Tieši tādēļ “Baltijas serviss” piedāvā gatavus risinājumus par fiksētām cenām.


Speciālisti profesionāli veic:

 • TV, audio un video tehnikas uzstādīšanu un noskaņošanu
 • Sadzīves tehnikas uzstādīšanu, pieslēgšanu, regulēšanu un iebūvēšanu
 • Trenažieru un sporta un aktīvas atpūtas inventāra salikšanu un uzstādīšanu
 • Hi-Fi sistēmas uzstādīšanu, pieslēgšanu un noskaņošanu

Svarīgi, ka dažādus uzstādīšanas veidus veic vairāki speciālisti dažādās komandās, nodrošinot profesionālu pieeju katram ierīces uzstādīšanas gadījumam.

 

Tehnikas uzstādīšanas speciālisti gan netaisa remontu vai citas izmaiņas interjerā. Tādēļ, lai atvieglotu meistara darbu un paātrinātu uzstādīšanas procesu, jāņem vērā:

 • barošanas blokiem, ūdens avotiem jābūt pieejamiem meistariem uzstādīšanas un instalācijas vietā. Ja tādi nav uzstādīti, tad tas ir darbs elektriķiem un santehniķiem.
 • iebūvējamai tehnikai ir jābūt iepriekš sagatavota vieta, un tehnikai ir jābūt izvēlētai atbilstoši vietas parametriem.
 • serviss noteikti parūpēsies par ierīces drošu uzstādīšanu, tādēļ nevajadzētu aizrauties ar ekstravagantām vēlmēm, piemēram, televizoru montāžu uz stikla sienas vai griestiem.

 

Uzstādīšana ar modernizāciju

Šis Baltijas servisa piedāvātais pakalpojums iekļauj ūdens, kanalizācijas vai gāzes padeves sistēmas uzlabošanu atbilstoši uzstādāmās ierīces tehniskajām prasībām un klienta vēlmēm.

Tas gan nenozīmē, ka uzstādīšanas komanda veidos jaunas kontaktligzdas (tas joprojām ir darbs elektriķim), bet sekojošos pakalpojumus sniegs gan:  

 • Šļūteņu un cauruļu pagarināšana līdz esošiem ūdens avotiem, lai tehniku varētu uzstādīt arī tālu no tiem.
 • Kanalizācijas izeju uzlabošana atbilstoši tehniskām prasībām – parasti tiek paaugstināta noteka, lai ūdens plūstu normāli.
 • Cauruļu pāreju uzstādīšana no viena diametra uz citu un ūdens padeves krānu uzstādīšana.
 • Tā saucamo divgabalu un trejgabalu uzstādīšana gadījumos, ja ūdens padeves avotam ir pieslēgta arī cita sadzīves tehnika.
 • Gāzes cauruļu nogriešana un lokāmo gāzes šļūteņu uzstādīšana.

 Baltijas servisa speciālisti atradīs vispiemērotāko risinājumu tavas iegādātās tehnikas instalēšanai tieši tavā mājoklī. Neriskē un uzticies profesionālim, lai jaunās ierīces kalpo un priecē tevi vēl ilgi!