Kāpēc savam biznesam izvēlēties papīra iepakojumu?

pexels.com

Papīra maisiņi un kartona iepakojumi ar apdruku mūsdienās ir sinonīms ne tikai ražotāja attieksmei pret vidi, bet arī izpratnei par kvalitāti un vērtībām. Oriģināli šāda veida iepakojums kļuva populārs astoņpadsmitā gadsimta vidū un pa šo laiku ir piedzīvojis dažādas transformācijas.

Papīra maisiņiem un iepakojumam ir dažādas priekšrocības, kas var palīdzēt uzņēmumam stiprināt savu korporatīvo identitāti un pozicionēt sevi patērētājiem draudzīgākā veidā:

1. Zīmola pārvērtības

Iepakojums ir efektīvākais veids kā lielākām masām nodot ziņu par jaunumiem konkrētā uzņēmumā.

2. Iespēja radīt pārdomātu un unikālu dizainu

Jo pievilcīgāks iepakojums, jo vairāk cilvēki izvēlēsies to saglabāt un izmantot atkārtoti, tādejādi parūpējoties par atkārtotu “vides reklāmu”. Sadarbojoties ar grafisko dizaineri, iepakojums var radīt pilnībā atbilstošu uzņēmuma vizuālajiem standartiem, jo papīra iepakojuma apstrādes iespējas mūsdienās ir ļoti daudzveidīgas:

  • izciršana – process, kura laikā produkcija tiek izgriezta pēc noteikta šablona;
  • kogrīva reljefspiede - uz papīra, kartona vai mikrogofras ar īpašu spiedi vai tīģeļiekārtu tiek veidots reljefa attēls;
  • ofseta druka;
  • sietspiede jeb trafaretdruka;
  • apstrāde ar UV laku;

3. Sociālā atbildība

Rūpes par vidi un vīzija par nākotni ir vērtības, kas piestāv jebkuram nopietnam biznesam. Veids kā iegūt klientu uzticību un labvēlību ir nevis stāstīt, ka uzņēmums tāds ir, bet ar reāli taustāmiem piemēriem – iepakojumu – to parādīt. Jebkurš bizness, kas nomaina plastmasas iepakojumu pret papīra, automātiski pircējiem asociēsies ar ‘’zaļi domājošu’’, tādejādi iemantojot sabiedrības simpātijas.

Papīra maisiņu, iepakojuma un poligrāfijas produkcijas ražotājs “BV Pack” ir uzņēmums, kura kvalificētie speciālisti nodrošina augstu realizācijas kvalitāti saviem darbiem. “BV Pack” ir uzticams partneris ne tikai klientiem Latvijā, bet arī citās ES valstīs. Uzņēmums vienmēr piedāvās cenas un kvalitātes ziņā izdevīgāko risinājumu un operatīvi reaģēs uz klientu vēlmēm.