Kāpēc tavai teritorijai nepieciešama bruģēšana?

Bruģis ir dabai draudzīgs materiāls, kā arī izturīgs, viegli kopjams un apkārtni padara pievilcīgāku un skaistāku. Tā ieklāšana paredz plašas izmantošanas iespējas – iespējams izvērsties gan formas veidojumā, gan krāsu izvēlē.

Bruģēti celiņi padara vieglāku pārvietošanos dažādos laika apstākļos –

slapja, salijusi zāle vai dubļi nav patīkamākais segums pa kuru pārvietoties, toties pa bruģētu celiņu nebūs problēmu soļot pat augstpapēžu apavos. Arī sniegu būs ērtāk notīrīt no stingra pamata.

Bruģēts iekšpagalms ir piemērots dažādām aktivitātēm – 

ne visi bērni būs ar mieru rušināties zālē, turklāt zālē un smiltīs arī apģērbs sasmērējas ātrāk. Savukārt bruģis ļauj to gan apzīmēt ar krītiņiem, gan braukāt ar riteni vai skrituļdēli, gan driblēt basketbola bumbu un arī palīst zem mašīnas, kad tā jāremontē būs daudz ērtāk.

Bruģi ir viegli kopt – 

zāles pļaušana noteikti ir viens no kaitinošākajiem darbiem privātmāju īpašniekiem, tāpat kā lapu grābšana. Ja teritorija ir bruģēta, par pļaušanu nebūs jāuztraucas un arī lapas būs iespējams vienkārši saslaucīt. Principā bruģa kopšana ir līdzīga grīdas kopšanai – atliek to noslaucīt un, ja nepieciešams, nomazgāt ar ūdeni, kā arī izravēt dažas nezāles, kas var izlīst caur bruģa spraugām.

Puķu dobes bruģētā laukumā izcelsies vairāk – 

ja puķu dobes atrodas bruģēta celiņa malās vai vidū, kontrasts starp ziediem un akmeņiem ļauj ne tikai teritorijai izskatīties vairāk sakoptai, bet arī pievērš lielāku uzmanību ziediem. Kā arī šādas dobes ir vieglāk un ērtāk ravēt.

Bruģēta terase ir ne tikai praktiska, bet arī dekoratīva – 

uz šāda pamata būs gan vieglāk izvietot dārza mēbeles, gan drošāk likt grilu un arī ciemiņiem būs ērtāk. Savukārt stilistiskā ziņā bruģis paver plašas iespējas: regulāras kantainas formas bruģis vai dabiska izskata akmeņi, dažādas krāsas un raksti.

Bruģis ir ilgtermiņa ieguldījums – 

kvalitatīvi un pareizi ieklāts bruģis kalpos ilgstoši, turklāt tas ir ļoti izturīgs un Latvijas laika apstākļiem piemērots materiāls.

Kompānija K.Avoti nodrošina individuālu pieeju katram klientam, lai atrastu piemērotāko risinājumu jebkuras ieceres realizācijai. Kvalitatīvi un profesionāli tiek veikti tādi darbi kā:

- Pagalmu bruģēšana

- Iekšpagalmu bruģēšana

- Ietvju bruģēšana

- Laukumu bruģēšana

- Terases

- Kāpnes

- Apzaļumošanas darbi

- Sētas sakopšana