Kapitālais remonts mājoklim un sirdīm – emocionālais šovs “Māju ekstrēmās pārvērtības”

Pie kanāla 360TV skatītājiem nonāk, iespējams, viens no iedvesmojošākajiem un emocionālākajiem māju pārvērtību raidījumiem pasaules šovbiznesa vēsturē. Ekspertu komanda dosies pie ģimenēm, kuras piemeklējis kāds sāpīgs pārdzīvojums, slimība vai viņi gādā par tiem, kuri paši par sevi nevar parūpēties. Cilvēkiem, kuri pašaizliedzīgi palīdz nelaimē nonākušajiem – kara veterāniem, bezbailīgiem glābējiem un citiem, negaidot, ka kāds par to uzsitīs pa plecu. Taču nu ir laiks teikt paldies arī viņiem - pārvērtību komanda līdz nepazīšanai mainīs labdaru dzīvesvietu un nereti pat to nojaukts līdz ar pamatiem, tā palīdzot būvēt jaunus sapņus un iespējas.

 Tā būs neprātīga sacensība ar laiku, jo mājokļa remontam, kuram parasti nepieciešami mēneši, tiks atvēlēta vien nedēļa. Pie darba ķersies profesionāla dizaineru komanda un simtiem strādnieku. Turklāt otro elpu mājai būs gatavi piešķirt pat kaimiņi, tā atbalstot līdzcilvēkus. Pārvērtības piedzīvos ikviena mājokļa istaba – tiks jauktas sienas, pārkrāsotas grīdas un mainīts interjers. Tāpat elpu aizraujošas pārmaiņas gaida ārsienas un pagalmu, lai māja atkal no jauna, īpaši emocionālā brīdī, sagaidītu un vērtu durvis savējiem.

 “Ir tik pārsteidzoši ar mājokļa pārvērtību palīdzību mainīt arī cilvēku dzīves, liekot pamatus spožākai nākotnei,” saka šova veidotāji. “Uzsākot projektu, ņemam vērā katras ģimenes vēlmes un vajadzības. Līdz kaulam iepazīstam viņu stāstu un skarbo ikdienu, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu to mainīt. Gluži tāpat kā saimniekiem, savs stāsts un personība piemīt arī katrai mājai, tāpēc ikviens pārvērtību rezultāts būs elpu aizraujošs un pārsteigumiem pilns. Daudzas ģimenes, kuras satiksiet raidījuma laikā, ir apkaimē mīlētas un labi zināmas, tāpēc īpaši sirsnīgs būs mirklis, kad kaimiņi ne tikai ar ovācijām jaunajā mājā sagaidīs draugus, bet arī paši ilgi nedomājot ķersies pie darba, lai palīdzētu pārvērtību komandai.” Tas būs īpaši pozitīvs un iedvesmojošs raidījums, kurā kapitālo remontu piedzīvos ne tikai mājokļi, bet arī sirdis – emocionālais pārvērtību šovs “Māju ekstrēmās pārvērtības” (Extreme Makeover Home Edition) no 30. jūlija darbdienās plkst. 18:00, kanālā 360TV