Kas ir viedie drošības risinājumi un kā tie noder mājām un mazajiem uzņēmumiem?

Foto : Evidence Network

Mūsdienās pasargāt un rūpēties par savu īpašumu drošību, veselību vai pat dzīvību ar drošības sistēmu palīdzību vairs nav greznums, kurš pieejams tikai maksātspējīgajiem klientiem.

Tehnoloģiju attīstība samazina to izmaksas

 Tehnoloģijas strauji attīstās un mūsu izvēlei ir pieejamas visdažādākās drošības sistēmas ar minimālo funkcionalitāti un "Mercedes" komplektācijas signalizācijas sistēmas. Pirms pieciem gadiem šīs atšķirības naudas izteiksmē bija ļoti būtiskas, savukārt šodien katrs drošības sistēmu un signalizāciju ražotājs mēģina iegūt potenciālā klienta uzmanību ar sava produkta iespējām un veiktspēju. Sīvā konkurence ražotāju starpā ļauj "grezno limuzīnu" ar pilnāko komplektāciju piedāvāt tirgū par "škoda" cenu, nesamazinot sev komfortu un nebaidoties par pastāvīgo abonementu uz autoservisu. Tehnoloģiju attīstība ļauj samazināt ražošanas izmaksas, tajā pašā laikā pieaug drošības sistēmu produkta funkcionalitāte un veiktspēja, kā arī tā vienkāršā lietošana un sistēmu kontrole attālināti, izmantojot viedtālruni. Vienīgais, kas ir nepieciešams stabils interneta pieslēgums.

SIA Evidence Network Latvijas tirgū pārstāv viedo drošības sistēmu ražotāju ELDES, kas piedāvā klientiem:

- bezvadu drošības sistēmu risinājumus apsardzei;

- autonomos dūmu detektorus ugunsgrēka atklāšanai;

- attālināto videonovērošanu;

- ūdens noplūdes sensorus un sensorus iekštelpu klimata vadībai;

- iebraukšanas barjeras vadību;

- citus produktus attālinātai mājas inženierkomunikāciju vadībai un kontrolei;

ELDES uzņēmumu vada jauni, enerģiski, mūsdienīgi domājošie speciālisti ar bagātu pieredzi. ELDES ir sasnieguši lieliskus rezultātus starptautiskajā līmenī visā pasaulē, piedāvājot novatoriskus viedos bezvadu drošības sistēmu risinājumus privātpersonām, kuru īpašumos ir privātmājas līdz 300 kvm., kā arī nelieliem uzņēmumiem.

Cik viegli ''parasto māju'' var pārtaisīt par ''gudro māju'' ?

 Eldes drošības sistēmas citu starpā izceļas ar savu bezvadu signalizācijas risinājumu un programmnodrošinājumu, kas citiem ražotājiem ir "klupšanas akmens", ka nodrošina plašas iespējas izmantot iebūvētās automatizācijas funkcijas, kas ļauj viegli pārtaisīt "parasto" māju par "gudro" māju un pārvaldīt to no viedtālruņa, kas šodien ir ikviena cilvēka neatņemama sastāvdaļa. "Gudrā māja" vēl joprojām dažiem šķiet, ka tas ir kaut kas sarežģīts un grūti paveicams, kaut gan pavisam tā vairs nav.

ELDES drošības sistēmas komponentes:

- Vadības paneļa Esim 384;

- Tastatūras (pēc klienta izvēles);

-  Autonomiem dūmu detektoriem;

-  Bezvadu ūdens noplūdes sensoriem;

-  Bezvadu durvju/logu atvēršanas sensors;

-  Bezvadu oglekļa monoksīda (CO) sensors;

- Bezvadu trauksmes sirēnas;

- Pultis.