Kas jāņem vērā, izvēloties aukstumvitrīnas savam biznesam?

pexels.com

Pirmā lieta, ko pircējs, iegādājoties aukstumvitrīnu savam biznesam, cenšas noskaidrot - kāds temperatūras režīms ir atbilstošs, lai uzglabātu konkrēto produkciju, kam vitrīna ir paredzēta. Nereti tiek jautāts arī par kompresora ražotāju, bet parasti svarīgākais faktors izvēles izdarīšanā tomēr ir cena. Tomēr ir arī citi svarīgi jautājumu, kas jānoskaidro, ja vien ir vēlme atrast patiešām labu aprīkojumu savam biznesam.

Kam jāpievērš uzmanība, pirms izdarīt gala lēmumu par vitrīnas iegādi?

  • Kompresoram un dzesētājam

Kompresors ir tā ierīce, kas nodrošina nepārtrauktu vitrīnas darbību arī kritiskos apstākļos, piemēram, ja karstajā laikā telpās, kur vitrīna atrodas, nedarbojas kondicionieri. Tāpēc jautājums par kompresora ražotāja zīmolu ir gluži likumsakarīgs. Arī dzesētāja marka ir nozīmīga, jo atšķirsies gan remonta izmaksas, gan izturība.

  • Aukstumvitrīnas izolācija

Izolācijas veids un biezums nosaka to, cik atbilstoši tehniskajiem parametriem iekārta strādās. Daudzi ražotāji kā siltumizolatoru izmanto polistirola plātnes – materiālu, kuram ir augstāks siltumcaurlaidības koeficients nekā poliuretāna putu pildijumam. Turklāt ievietojot polistirola plāksnes, gandrīz vienmēr paliek arī spraugas, kas tikai pastiprina siltumcaurlaidību, tādejādi kaitējot iekārtai.

  • Stikla biezums

Stikla biezums ir vēl viena tehniskā īpatnība, kam nepieciešams pievērst uzmanību. Biezāks stikls nozīmē arī lielāku triecienizturību un efektīvāku “aukstuma saglabāšanu”.

  • Vitrīnas sarba virsmas materiāls

Virsmas materiālam uz kuras strādās pārdevējs pārsvarā ir trīs varianti – plastmasa, granīts vai nerūsējošais tērauds. Plastmasas virsma, kā jau to var paredzēt, ļoti ātri nolietojas, sasmērējas un saskrāpējas. Granīts labo izskatu nezaudē, tomēr pārdevējam jāstrādā ļoti uzmanīgi, lai to nesasistu. Matēta nerūsējošā tērauda virsma ir praktiskākais risinājums, jo uz tās neparādās skrāpējumi vai taukaini nospiedumi.

  • Atkausēšanas veids

Atšķirība starp vitrīnām, kur atkausēšana notiek automātiski vai tā jāveic manuāli, ir iekārtas cenā. Otrais variants ļaus ietaupīt, tomēr jārēķinās, ka personāls, veicot atkausēšanu manuāli, var aizmirst to izdarīt pietiekami regulāri, tādejādi ilgtermiņā bojājot kompresoru. Vēl viens svarīgs faktors ir vadības pults hermētiskums – jā tajā iekļūs ūdens vai prusaks (kas var gadīties), ierīce pārstās darboties.

  • Vitrīnas izmērs

Daudzi izvēlas šaurākas vitrīnas, baidoties, ka platās aizņems pārāk daudz vietas tirdzniecības zālē. Tomēr platākas vitrīnas ir daudz izdevīgāks variants, jo ļauj izvietot vairāk produkcijas, turklāt cenu ziņā nav lielas atšķirības – platāka vai šaurāka.

 “Megastar” piedāvā plašā izvēlē gan horizontālās, gan vertikālās aukstumvitrīnas, atrodot katram klientam piemērotāko unikālo risinājumu. Uzņēmums veic arī visus montāžas darbus un apkalpošanu jau uzstādītajām vitrīnām. Nepieciešamas gadījumā tiek nodrošināti arī vitrīnu stiklošanas darbi.