Kas jāņem vērā, izvēloties sauszemes kravu pārvadātāju?

Foto:RITLOGISTIKA

Lai arī varētu šķist, ka sauszemes kravu pārvadāšana ir viens no salīdzinoši vienkāršākajiem un vieglāk pieejamajiem kravu pārvadāšanas veidiem, ir nianses, kas rūpīgi jāizvērtē pirms tiek izdarīta izvēle par labu kādam no kravu pārvadātājiem.

1. Pieredze. Neskatoties uz to, ka loģistikas nozares iesācēji nereti piedāvā it kā izdevīgākus noteikumus, ieteicams tomēr būtu izvēlēties pieredzējušu kravu pārvadāšanas uzņēmumu. Tas ne tikai garantēs laicīgu piegādes termiņus, bet arī kravas drošību.

2. Piegādes ātrums. Pirms slēgt līgumu ar kravu pārvadātāju, ļoti niansēti jānoskaidro piegādes ātrums. Tāpat arī jāatrunā kādas būs sankcijas, ja uzņēmums neobjektīvu iemeslu dēļ kravu nepiegādās plānotajā laikā.

3. Spēja izprast klienta vajadzības. Ir būtiski, lai pārvadātāja rīcībā būtu viss nepieciešamais tehniskais nodrošinājums drošai un kvalitātīvai kravas pārvadāšanai. Tāpat arī būtiski, lai loģistikas uzņēmuma eksperti spētu rast katra klienta vajadzībām piemērotāko risinājumu.

4. Cenu politika un pārredzamība. Gan slēdzot līgumu ilgstošam laika periodam, gan arī vienojoties par vienreizēju kravas pārvadāšanu, ir būtiski, lai izmaksas būtu adekvātas. Pieredzējušiem kravu pārvadātājiem nereti ierastie maršruti ir gana labi zināmi, līdz ar to, iespējams ietaupīt gan klienta laiku, gan līdzekļus. Tāpat arī jāizvērtē vai nav sagaidāmas kādas papildus slēptās izmaksas.

5.  Drošība. Ir svarīgi, lai uzņēmums, kurš veic kravu pārvadājumus attiecās pret pakalpojuma izpildi ar kārtīga saimnieka attieksmi, ievēro visus likumā paredzētos drošības noteikumus, kā arī tehniskos un vides draudzīguma standartus.

Kur vērsties, ja nepieciešams kvalitatīvs kravu pārvadātājs?

‘’ Ritloģistika’’ ir uzņēmums, kurš jau kopš 2003. gada nodarbojās ar kravu pārvadāšanu Eiropā, NVS valstīs un pēc lielā klientu pieprasījuma – arī Āzijā. Uzņēmums ir veiksmīgi izveidojis pilnu piegādes ķēdes servisu, piedāvājot piegādi ‘’ no durvīm līdz durvīm’’ ļoti plaša reģiona ietvaros.’’ RITloģistikas’’ kravu piegādes norisinās efektīvi – iespējami īsos termiņos un pārdomāti.’’ RITloģistika’’ nodrošina kā operativitāti, tā arī īpašu attieksmi pret ikvienu klientu un tā kravu. Būtiski, ka uzņēmums ir apdrošinājis savas uzņēmējdarbības civiltiesisko atbildību un klienta interesēs ( ja nepieciešams) veic paaugstinātas vērtības kravas apdrošināšanu pārvadājuma laikā. Tāpat arī nepieciešamības gadījumā pilnīgi noteikti tiks ievērota konfidencialitāte un diskrētums.