Kas šobrīd šausmīgs? 10 aktuālas idejas Halovīna kostīmiem

Oktobris ir mēnesis, kurā visas domas saistītas tikai ar vienu – Halovīns! Pieaugušajiem tas var patikt vai nepatikt, bet nāksies vien pieņemt, ka bērniem un jauniešiem šie svētki pat ļoti iet pie sirds. Un nav grūti iedomāties, kādēļ tā – spoki, šaušalības un visādi riebekļi bērniem patīk, un tikpat ļoti bērniem patīk saldumi. Halovīns, vismaz bērnu skatījumā, ir tieši par šīm divām lietām.  

Ieskatoties pēdējā gada aktualitātēs kino un popkultūrā, piedāvājam idejas šī gada Halovīna kostīmam, ar kuriem noteikti būsi ietrāpījis desmitniekā!

  1. Džokers – tūlīt, tūlīt iznākošajai filmai par godu!
  2. Mārvela supervaroņi no “Atriebēju” sērijas
  3. Seriāla “Troņu spēles” varoņi. Vienmēr aktuāli!
  4. Čārlzs Mensons, kas apspēlēts gan jaunākajā Tarantīno filmā, gan Netflix seriālā 
  5. Dambo, Aladins, Karalis Lauva un citi pēdējā laikā iznākušo Disneja filmu varoņi
  6. Eltons Džons vai Fredijs Merkurijs – izvēlies savai gaumei tīkamāko
  7. Tēli no iecienītā seriāla “Dīvainas lietas” (“Stranger Things”)
  8. Adamsu ģimene – it kā jau Helovīna klasika, taču tūliņ, tūliņ iznāks jaunā animācijas filma par iemīļoto baisuļu ģimenīti
  9. Baisais klauns Penīvaizs no šausmu filmas “Tas
  10. Latviešu kino cienītāji var smelties iedvesmu filmas “Jelgava 94” estētikā

No vecās labās Halovīna klasikas vienmēr būs trāpīts ar Flinstonu vai Skubija Dū tēmas kostīmiem visai ģimenei. Vai, piemēram, Oza zemes burvis (Latvijā pazīstams arī kā Smaragda pilsētas burvis) – arī šo grāmatu un filmu tēli ir pateicīgi Visu svēto nakts maskarādēm, īpaši saskaņotiem kostīmiem visai ģimenei!

Savukārt, ja neinteresē kino tēli, bet gribas visiem pazīstamu tipāžu, arī jaunā klimata aktīviste Grēta Tūnberga daudziem rada šermuļus!

Lai kāds būs jūsu izvēlētais tēls šajā Halovīnā, tam nepieciešamās krāsas un grimu, mākslīgās asinis, šķidro lateksu un bērniem piemērotās sejas un ķermeņa krāsas iespējams iegādāties "ForEvent.lv"! Jestru spokošanos!