Kāzu tendences 2019. - iedvesmojošas idejas

Kāzas ir skaistākā diena daudzu cilvēku dzīvē - iespēja apliecināt otram savu mīlestību un gatavību uzņemties atbildību par savas ģimenes veidošanu. Tomēr, kad sākas visi sagatavošanās darbi, nereti attopamies, ka darām “tā kā ir pieņemts tradicionāli” vai “tā kā redzējām citiem”. Ja vēlies mazliet vairāk atšķirties no citiem - uzzini par jaunākajām vēsmām kāzu modē šajā sezonā.

  • Dzīvnieku un putnu motīvi - kāzu vizuālajā noformējumā ierasts redzēt ziedus, varbūt taureņus un reti, bet gadās arī pa kādam stārķim un dūjām. 2019. gada trends ir dzīvnieki un putni - sākot no ielūgumiem, kuros grezno, piemēram, ar roku zīmētas pūces līdz dzīvnieku figūriņām galda noformējumā (īpaši patiks bērniem). Arī fotosesija var notikt, piemēram, Zooloģiskajā dārzā vai dzīvnieku patversmē. Iespējams galda karšu vietā var novietot fotogrāfijas ar dzīvniekiem no patversmes, kas gaida rūpīgus saimniekus. Vienīgais, kas nav modē - dūju palaišana gaisā pie baznīcas vai dzimtsarakstu biroja - vai kāds aizdomājas, kas ar šiem putniem, kuri audzēti mājas apstākļos notiek pēc nonākšanas nosacītā savvaļā? Nekas iepriecinošs!
  • Tumši akcenti kontrastam - trends izvēlēties vienu dzīvespriecīgu krāsu kā vadošo un tad ieturēt visu noformējumu, kā arī līgavaiņa kaklasaiti, šajā tonī ir izgājis no modes. Bet cik labi gan baltais izceļas uz tumšā fona, piemēram, melna galda!


  • Iespaidīgas ziedu vai balonu kompozīcijas (arkas un sienas) - trends kas savu popularitāti iesācis jau iepriekšējās sezonās, savu aktualitāti nezaudē. Lielisks fons romantiskām fotogrāfijām un brīnišķīgs dekors norises vietai.

 

  • Pauspapīrs - plānais, gandrīz caurspīdīgais, baltais pauspapīrs ir īpaši aktuāls gan galda kartēm, gan kāzu ielūgumiem. Turklāt brīnišķīgi kontarstē ar respektablo tumšo, piešķirot tam viegluma sajūtu - gluži kā līgava ar līgavaini.

 

  • Minimālisms - tendence, kas liekus komentārus neprasa. Iztiec bez visa, bez kā vien iespējams. Jo kāzas jau ir mīlestības, nevis ārišķību svētki