Ko 2020. gads atnesīs Ūdens stihijas zodiaka zīmēm?

Photo by Seth Doyle on Unsplash

Vēzis, Skorpions un Zivis – šīs zīmes pārstāvjus vieno īpaša emocionalitāte, intuīcija un spēja uztvert citu cilvēku enerģētiku, lai radītu jaunas idejas un domas. 

Kas šīs emocionālās zīmes sagaida šajā gadā? 

Vēzis

Vēzim būtiskākā būs privātā sfēra, proti, mājas un mīlas tēmas. Daži Vēži iepazīsies, daži savukārt centīsies saglābt irstošās attiecības ar ilggadīgo partneri. Nav ieteicams vadīties tikai no emocijām, kā arī uzticēties nepārbaudītai informācijai par laulāto draugu. Kā jau Vēzim raksturīgs, patiks rosīties par māju, tikai ieteicams šogad vairāk izpausties radošā formā, piemēram, mainot interjeru vai dzīves vidi vispār – labs gads lauku īpašuma iegādei. Proti, nevajadzētu šo rosīšanos kāri izmantot vienīgi rūpēs par citiem, bet padomāt par sevi un pārmaiņām tieši savai labsajūtai. Galu galā – par naudas trūkumu Vēzim sūdzēties nevajadzēs, līdz ar ko varēsi atļauties lielākus pirkumus. Tiem Vēžiem, kas darbojas sev piemērotās profesijās, šis būs labs gads, lai nostiprinātu pozīcijas darbā, pakāptos pa karjeras kāpnēm. Galvenais, tāpat kā privātajā dzīvē, fokusēties uz sevi, neuzņemties pienākumus citu kolēģu vietā. Pārstrādāšanās vai stress mājas dzīvē draud ar imunitātes krišanos.

Skorpions

Skorpiona veiksme šogad būs atkarīga no spējas sadzīvot ar apkārtējiem, un prasmes piebremzēt savu skorpionisko dabu. Ieguvēji būs tie Skorpioni, kas nodarbojas ar garīgām praksēm, prot pielietot domu spēku, pozitīvo enerģiju. Tas nozīmē, ka ir labs brīdis uzsākt astroloģijas kursus vai pat pasniegt tādus, ja ir jau zināma pieredze šajā jomā. Darba jautājumu kārtošanai veiksmīgāks būs pavasaris. Mājas dzīvē Skorpioni būs gādīgi, rūpēsies par saviem tuviniekiem – ja ne citādi, tad vismaz no finansiālā viedokļa. Sirdī brīvie Skorpioni var atrast savu dvēseļu radinieku otrās pusītes izskatā, taču uzsvars attiecībās būtu jāliek uz emocionālo un garīgo saikni. Labs gads kādam tālākam braucienam, īpaši izzinošam, garīgam ceļojumam. Gada izskaņā var saasināties kāda hroniska kaite, šajā gadījumā vēlams pievērsties netradicionālām ārstēšanas metodēm.

Zivis

Zivīm, tāpat kā Vēžiem, vairāk jāpievēršas savām vajadzībām, nevis par katru cenu uzņemties risināt tuvinieku rūpes. Īstais laiks, lai ļautu apkārtējiem palutināt tevi, parūpēties par tavu labsajūtu – Zivīm ieteicams šogad atslābināties un baudīt dzīvi! Darbā veiksies, bet pārstrādāties nevajadzētu, drīzāk padomāt, vai strādā sev atbilstošā jomā. Ja nolemsi kaut ko mainīt, to labāk darīt gada otrajā pusē. Naudu vēlams tērēt hobijiem, valodu apgūšanai, garderobes paplašināšanai – tātad savām vēlmēm un vajadzībām. Radošajām Zivīm būs veiksmīgs gads, lai izstādītu savus darbus – gleznas, fotogrāfijas, rotas vai jebko citu. Attiecībā uz privāto dzīvi būs jāpieņem svarīgi lēmumi, kas saistīti ar ģimenes veidošanu vai pieaugumu. Ieteicams daudz staigāt, atrasties svaigā gaisā un peldēt!