Ko ņemt vērā, plānojot kāzu dienu?

Kad sācies kāzu plānošanas drudzis un ļaunākais murgs šķiet kaut ko aizmirst, lielākais atbalsts un garants, lai svinības norisinātos kā izsapņots, ir kāzu organizatori. Mūsdienās ir aktuāli vedējus izvēlēties tikai kā lieciniekus, kas paraksta attiecīgos dokumentus, bet kāzu organizēšanu atstāt nozares speciālistiem, kuri, sadarbojoties ar trešajām pusēm, spēs piedāvāt jums piemērotāko un izdevīgāko variantu, lai svētkus radītu līdz izcilībai perfektus.

Lai jaunais pāris, viesi un vedēji varētu atpūsties, nepieciešams izvēlēties atbilstošākos organizatorus, kas parūpēsies par to, lai precinieku vēlmes tiktu īstenotas.

Kā izvēlēties kāzu organizatoru?

Kāzu aģentūru šobrīd ir daudz un dažādas, noteikti sāc ar to, ka atlasi pāris organizatorus, kuri šķiet vissaistošākie. Svarīgi ir nebaidīties un uzdot visus interesējošos jautājumus potenciālajiem jūsu kāzu rīkotajiem, kā arī tikpat svarīgi ir satikties klātienē, lai saprastu vai jūsu vīzijas saskan un sadarbība būs veiksmīga.

Pirms pieņemat lēmumu, noskaidrojat par organziatoru iepriekšējo pieredzi, ieklausaties padomos un izvērējat tīri cilvēciskas simpātijas, jo kāzu plānošanas maratonā vai sprintā viegla un patīkama komunikācija ir nozīmīgs aspekts.
Ir vērts ieklausīties draugu un paziņu padomos un viedokļos, bet ne vienmēr tie jāņem vērā, jo kā sen zināms - kas der vienam, neder otram. Iespējams tavu draugu kāzas bija jautras un atmiņā paliekošas, bet apdomā kārtīgi, vai kāzas bija tādas, kādas vēlētos tu.

Ko stāstīt kāzu organizatoram?

Kad esi atradis savu īsto speciālistu, jāķeras klāt pie fantāziju attīstīšanas un jācenšas saprast, kā tās realizēt. Noteikti vajadzētu izskaidrot organizatoram, kādu konceptu, dekorācijas, māksliniekus un aktivitātes esiet iedomājušies – noderīgi būs attēli un video, kur redzams kas līdzīgs kārotajam. Jāsaprot arī, ka kāzu organizatoriem idejas un variācijas par tēmu var būt simtiem un ideālo svinību radīšana ir kopdarbs, balstoties uz jaunā pāra vēlmēm.
Ne mazāk svarīgi ir informēt organizatoru par kāzu viesiem – to vidējais vecums, temperaments, tautība, humora izjūta, ja šis solis tiks izlaists, var gadīties neveiklas vai pat nepatīkamas situācijas. Balstoties uz šo informāciju, organizatori izplānos aktivitātes, kā arī vienosies par formātu, kādā notiks komunikācija ar auditoriju.

Pilna servisa pasākumu aģentūras “RR-Agency” producente Elita komentē, ka pieredze, profesionalitāte un individuāla pieeja ir tās kvalitātes, kurām jāpiemīt kāzu rīkotājiem. „Katrs pāris ir unikāls, ar savu raksturu, pārliecību, vērtībām un idejām. Lai izmeklētu īstās sastāvdaļas svinību norisei, mums, organizatoriem, ir jāsajūt un jāiepazīst šie cilvēki, lai kopā radītais rezultāts būtu vairāk kā neaizmirstams. Ļoti nozīmīga ir jaunā pāra uzticēšanās un paļaušanās, ka viss būs pārdomāts līdz sīkākajām niansēm” teic Elita.

Pasākumu aģentūra “RR-Agency” piedāvā gan konsultācijas, gan scenārija izstrādi un kvalitatīvu tā realizēšanu, ieskaitot visa veida tehnisko nodrošinājumu, dekorācijas, skaņas un gaismas aparatūru, kā arī mākslinieku, mūziķu, fotogrāfu un DJ pakalpojumus.