Koka logi - tuvāk dabai!

Nereti koka logi cilvēkiem asociējas ar vecajiem blokmāju tipveida koka logiem, kuri nevarēja lepoties nedz ar kvalitāti, nedz siltumnoturību. Laiks pagājis un koka logi atkal ir modē! Tie ir atgriezušies jaunā kvalitātē un izpildījumā. Interjera tendences aizvien vairāk uzsver ekoloģisko, dabīgo un atjaunojamo materiālu nozīmi mūsdienu mājokļa interjerā. Koka logi, koka grīdas, zaļi istabas augi un šķiet, mājoklis kļuvis teju par mūsu personīgo Latvijas dabas stūrīti. Mājīgs, silts un ekoloģisks!

Kāpēc izvēlēties koka logus?

Montāžnieks DE piedāvāto koka logu rāmji ir atbilstoši apstrādāti, lai tos maksimālu pasargātu no apkārtējās vides ietekmes, piemēram, mitruma. Vācijā radītais profils ir piemērots Latvijas nepastāvīgajiem laika apstākļiem.

Arī blokmāju koka logu stereotips - koka logi uz ziemu jāaizlīmē vairs neatbilst mūsdienu realitātei. Ziemā koka logi nav jāaizlīmē, pateicoties blīvējuma kontūrai, tie nodrošina labu skaņas un siltuma izolāciju. Izvēloties speciālas skaņu slāpējošas paketes ir iespējams sasniegt pat 49 dB skaņas izolāciju.

Izvēloties koka logu ir jārēķinās, ka loga kopējās izmaksas būs ievērojami augstākas salīdzinot ar plastikāta logiem. Nevis tāpēc, ka koka logi būtu sliktāki vai labāki par plastikāta logiem, bet to izgatavošana ir laikietilpīgāka un līdz ar to darba spēka izmaksas ir augstākas, kas rezultātā ietekmē gala cenu.

Koka vai plastikāta logi, tas vairs nav kvalitātes atšķirību jautājums, bet gan klienta gaumes jautājums. Pēc tehniskajiem parametriem šie abi logu tipi ir līdzvērtīgi. Kvalitatīvs, savlaicīgi kopts, koka logs var kalpot vairākas paaudzes.


Montāžnieks DE speciālisti iesaka izvēloties koka logus, pievērst uzmanību kvalitātei un tehniskajiem parametriem, jo ne vienmēr lētākais piedāvājums būs kvalitatīvākais.

Koka logi ir viegli pieskaņojami jebkuram interjeram, tie izceļas ar elegantu dizainu. Klientiem ir iespējams izvēlēties vairāk nekā no 54 tonētajām lakām, bet sedzošās krāsas no NCS un RAL krāsu katalgiem. Montāžnieks DE filiāles varat pasūtīt visdažādākās formas koka logus (arī pusapaļus un apaļus), gan uz iekšpusi, gan ārpusi veramus. Piedāvājumā ir arī plašs furnitūras klāsts, piedevām iespējams izvēlēties arī slēpto furnitūru!