Kompānijas likvidācija Latvijā

Uzņēmuma likvidācija ir izeja no situācijas, kad uzņēmums vairs nenes peļņu un tā darbība rada zaudējumus. Uzņēmuma likvidācijas procedūras pamatā ir tā darbības pārtraukšana. Saskaņā ar Latvijas normatīvajiem aktiem, pareizas likvidācijas veikšanai ir nepieciešams ievērot virkni nosacījumu. Tādēļ uzņēmuma likvidācija Latvijā nav iespējama bez profesionāla juridiska atbalsta.

Uzņēmuma likvidācijas procedūra ir atkarīga no daudziem uzņēmumu ietekmējošajiem faktoriem, tāpēc nav vienotu uzņēmumu likvidācijas noteikumu. Šeit arī slēpjas konkrētas procedūras sarežģītība. Pirms uzsākt uzņēmuma likvidācijas procedūru, mūsu speciālisti rūpīgi izpēta situāciju un pieņem lēmumu par atbilstošāko likvidācijas procedūru konkrētajam uzņēmumam.

Juridiskā biroja INLAT PLUS international priekšrocības

Mūsu juridiskais birojs piedāvā pilnu uzņēmuma likvidācijas Latvijā juridisku atbalstu, kur Jūs saņemsiet virkni priekšrocību, kuru starpā ir vērts atzīmēt:

  • Profesionāla un detalizēta situācijas un dokumentu analīze, tai skaitā piemērotākās uzņēmuma likvidācijas procedūras izstrāde;
  • Uzņēmuma likvidācijai nepieciešamo dokumentu sagatavošana likvidācijas procedūras ietvaros;
  • Juridisku konsultāciju sniegšana likvidācijas procedūras ietvaros;
  • Juridiska palīdzība jautājumu risināšanā, kas saistīti ar uzņēmuma kreditoriem un aktīviem, atbilstošas dokumentācijas sagatavošana;
  • Juridisku konsultāciju sniegšana un nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana darba attiecību pārtraukšanas gadījumā ar uzņēmuma darbiniekiem uzņēmuma likvidācijas procesa ietvaros;
  • Uzņēmuma interešu pārstāvēšana visās valsts iestādēs uzņēmuma likvidācijas jautājumos;
  • Papildus jautājumu risināšana, kas ir saistīti ar uzņēmuma darbības pārtraukšanu;
  • Mūsu pieejamās cenas.

Mūsu speciālisti nodrošina normatīvajiem aktiem atbilstošu uzņēmuma likvidācijas procedūru, kuras rezultātā uzņēmums tiks izslēgts no valsts vienota komercreģistra un tiks atzīts par likvidētu. 

Kontaktinformācija

Lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un citu interesējošo informāciju, Jūs varat vērsties pie mums zvanot vai ierodoties INLAT PLUS international birojā, kā arī rakstot uz e-pastu:

Mobilais tālrunis: (+371) 296 216 15

E-pasts: info@inlatplusinter.lv

www.inlatplusinter.lv

Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 38-612, Rīga, Latvija