Kur atrast telpas semināriem, apmācībām un banketiem?

Ziema un pavasaris ir īpaši piemērots laiks darbinieku apmācību, pieredzes apmaiņas semināru un dažādu biznesa prezentāciju organizēšanai. Uzņēmuma attīstībai ir nepieciešama katra darbinieka individuāla profesionālā izaugsme, tādēļ, lai to veicinātu, uzņēmumi nereti rīko dažādus izbraukuma seminārus un apmācības, kur ārpus ierastās darba vides uzņēmuma kolektīvam apmainīties ar idejām, pieredzi un jaunām zināšanām.

Ko šādās apmācībās un semināros iekļaut programmā, atkarīgs no katra uzņēmuma paša, taču ne mazāk svarīgi ir arī rast atbildi uz jautājumu – kur šādus apmācības pasākumus rīkot?

 Telpas semināriem un apmācībām – kam tajās jābūt?

Svarīgi, lai telpas būtu nodrošinātas ar visu veiksmīgam darbam nepieciešamo un tajās būtu:

  • Galdi un krēsli;
  • mikrofons;
  • skaņas un gaismas pults;
  • bezvadu internets;
  • garderobe;
  • autostāvvieta;
  • ēdināšanas iespējas.

Ja telpās ir pieejamas visas šīs lietas, uzņēmums var fokusēties tikai uz pasākuma saturu. Ne mazāk svarīgi ir pēc veiksmīga pasākuma nosvinēt gūtās zināšanas, pieredzes apmaiņu un citus panākumus! Tādēļ vēlams, lai telpas atrastos skaistā vietā. Pavasarī ir patīkami, ja ir pieejama terase vai dārzs. Tāpat noder arī bārs, ja ir vēlme pēc sekmīgi aizvadīta semināra uzkavēties neformālā gaisotnē.

Kur seminārus organizēt?

“Ogres prestižs” piedāvā plašas un labiekārtotas telpas uzņēmuma pasākumiem, kurās pieejams viss iepriekš minētais. Divas plašās zāles piemērotas jebkura uzņēmuma rīkotajiem korporatīvajiem pasākumiem, semināriem un cita veida notikumiem, kuros vēlams satikties ārpus ierastās darba vides.

Korporatīviem pasākumiem, kuros paredzēts piedalīties lielākam cilvēku skaitam līdz 250 personām, pieejama plaša 320 kvadrātmetru milzīga zāle ar skatuvi un telpām māksliniekiem, savukārt nelielākam pasākumam – semināram vai prezentācijai – “Ogres prestižs” nodrošina telpu 180 kvadrātmetru apjomā, kas paredzēta līdz 50 personām.

 

Pēc klienta vēlmēm, papildus tiek piedāvāti arī pilna banketu servisa pakalpojumi.