Kur likt norakstāmu automašīnu un meklēt lētas auto detaļas?

Photo by Илья Мельниченко on Unsplash

Lielākā daļa autovadītāju ir saskārušies ar vienu no divām situācijām – vecais transportlīdzeklis savu laiku ir nokalpojis un nepieciešams to norakstīt vai arī nepieciešama kāda detaļa auto remontam, kas ir tik specifiska, ka nav nopērkama auto salonos, vai arī ir ļoti dārga un gribas to nopirkt lētāk. Abos gadījumos īstā vieta, kur doties ir autokapsēta!

Kādas automašīnas iepērk autokapsētā?

Jebkādas – vecas, jaunas, ejošas, neejošas, ar defektiem, sasistas, bez tehniskās apskates. Ja mašīna tev vairs nav vajadzīga un vēlies no tās atbrīvoties, autokapsēta ir īstā vieta uz kuru doties, vai arī izsaukt autovekuatoru pie sevis, ja transportlīdzekli nav iespējams pārvietot.

Kas drīkst nodot automašīnu pārstrādei autokapsētā?

Nodot automašīnu pārstrādes uzņēmumam drīkst tikai automašīnas īpašnieks vai notariāli pilnvarota persona. Līdzi jāņem automašīnas reģistrācijas apliecība un īpašnieka / pilnvarotas personas pase, ID karte vai vadītāja apliecība.

Vai autokapsēta pati veic automašīnas norakstīšanu CSDD?

Jā. Autovadītājs saņem Likvidācijas sertifikātu, savukārt autokapsētas pārstāvji veic visu, kas saistīts ar transportlīdzekļa norakstīšanu Ceļu satiksmes drošības direkcijā.

Kādas autodetaļas atrodamas autokapsētā, rezerves daļu veikalā un autoservisā “Japps”?

Kompānija “Japps” piedāvā lietotas autodetaļas Eiropas un Japānas marku automašīnām un mikroautobusiem 1986. – 2006. gadu izlaidumiem. Autodetaļas no Nīderlandes, Vācijas, Lielbritānijas un Īrijas tiek piegādātas bez starpniekiem. Tāpēc klienti var iegādāties kvalitatīvas lietotas auto detaļas par konkurētspējīgu cenu. Atrast sev nepieciešamo iespējams rezerves daļu elektorniskajā katalogā.

“Japps” autoservisā kvalificēti meistari veic:

  • automašīnu un mikroautobusu sagatavošanu ikgadējai Valsts Tehniskai Apskatei
  • automašīnas krāsošanas un balvēšanas, kā arī metināšanas darbus
  • visa veida ritošās daļas remontu
  •  bremžu sistēmas pārbaudi un regulēšanu uz stenda
  • lukturu gaismas stara regulēšanu
  • dzinēju siksnu maiņu
  •  eļļu un filtru maiņu
  • sajūga, bremžu kluču, disku, trumuļu, bremžu troses, bremžu cauruļu, šļūteņu un cilindru maiņu
  • kā arī dzinēju, starteru un ģeneratoru remontu un nomaiņu.  

Autoservisa cenrādi meklē mājaslapā www.japps.lv .