Kur meklēt transporta pakalpojumus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām?

Foto: Voldemārs Beļinskis

Mūsu sabiedrībā cilvēkiem ar kustību traucējumiem aizvien vēl ir salīdzinoši ierobežotas pārvietošanās iespējas. Sabiedriskais transports (lai arī mēdz būt speciāli aprīkots ) bez fiziski spēcīga asistenta ir grūti pieejams. Vēl sarežģītāka var izvērsties guļošu pacientu pārvietošana.

Kad un kāpēc izmantot specializēto medicīnisko transportu?

Specializētais medicīniskais transports ir iespēja cilvēkiem ar kustību traucējumiem komfortabli pārvietoties. Tāpat arī specializēto medicīnisko transportu var izmantot guļošu slimnieku transportēšanai. Šie pakalpojumi ir ļoti noderīgi arī tad, ja nepieciešama slimnieka pārvešana no vienas medicīnas iestādes uz otru vai arī nogādāšana rehabilitācijas centrā.

Specializēto medicīnisko transportu var izmantot arī ārzemju braucieniem

Specializētais medicīniskais transports ir iespēja cilvēkiem ar kustību traucējumiem komfortabli nokļūt sev vēlamajā galamērķī arī ārpus valsts robežām. Voldemāra Beļinska specializētais medicīniskais transports saviem klientiem piedāvā braucienus gan uz un no tuvākajām kaimiņvalstīm, gan arī krietni tālāk, ja vien klientam radusies tāda vajadzība.

Voldemāra Beļinska specializētā medicīniskā transporta pakalpojumi sevī ietver:

  • Braucienus atbilstoši klienta vēlmēm gan pa Latvijas teritoriju, gan arī uz/ no ārvalstīm.
  • Palīdzību izkļūstot/ iekļūstot ārstniecības iestādē vai dzīvesvietā
  • Palīdzību iekļūt un izkļūt no transportlīdzekļa
  • Personas transportēšanu guļus stāvoklī.

Voldemāra Beļinska specializētais medicīniskais transports piedāvā vienlaicīgi pārvadāt divus cilvēkus ratiņkrēslā vai arī vienu ratiņkrēslā sēdošu cilvēku un vienu nestuvēs guļošu pasažieri. Tāpat arī ir papildus pieejamas piecas vietas pasažieriem.