Kur svinēt bērna dzimšanas dienu?

Bērna dzimšanas diena ir milzīgs notikums kā vecākiem, tā pašiem bērniem. Vecākiem ir svarīgi padarīt bērna dzimšanas dienu par neaizmirstamu, savukārt bērnam ir svarīgi izpriecāties kopā ar saviem draugiem kārtīgā ballītē. Kur svinēt bērna dzimšanas dienu ir aktuāls jautājums vienmēr, jo katru gadu nākas izdomāt kaut ko jaunu un oriģinālu, tāpēc esam sagatavojuši pāris ieteikumus.

Lūk, idejas, kur un kā varētu svinēt bērna dzimšanas dienu

Svini bērna dzimšanas dienu batutu parkā!

Aizvest savu atvasi un viņa labākos draugus uz batutu parku būs izcila ideja, ja bērns ir atraktīvs un azartu mīlošs. Svarīgi pirms lēkāšanas iesildīties un nodrošināties ar neslīdošām zeķēm, lai bērni negūtu traumas, bet visādi citādi – ļauj bērniem vaļu. Dažādie tramplīni pa kuriem var spēlēt ķerenes, sacensties, kurš uzleks augstāk vai parādīs stilīgāko triku, kā arī leciens mīkstajos paralona kubikos, kuri samesti bedrē, būs lieliska izklaide atraktīvajiem svinētājiem! Arī pieaugušie, kuri ieradušies parkā, varēs ņemt dalību izklaidēs un palēkāt pa kādu no batutiem. Tātad ieguvēji būs visi!

Parku iespējams apmeklēt kopā ar jau esošajiem apmeklētājiem, vai rezervēt visu zāli, vienojoties ar batutu parka administrāciju iepriekš. Abos variantos – vietas būs gana visiem lēkāt gribētājiem!

Bērna dzimšanas dienas svinības izlaušanās istabā

Noteikti esi dzirdējis kādu runājam par izlaušanās istabām jeb escape room. Princips ir vienkāršs – grupiņa (4-6 cilvēki) tiek ieslēgti tematiski iekārtotā telpā, no kuras visiem jāspēj izlauzties pēc iespējas ātrāk, nepārsniedzot stundas atzīmi. Izkļūt no istabas iespējams atrisinot dažādus uzdevumus un atrodot pavedienus, kas palīdz saprast risinājumu.

Izlaušanās istaba parasti satuvina dalībniekus, kā arī attīsta komandas darbu un loģisko domāšanu. Bērni, kuri aizrāvušies ar mīklām, skatās dažādas detektīvmultenes vai filmas, ir ieinteresēti meklēt risinājumus un darīt aktivitātes kopā ar draugiem, būs priecīgi svinēt dzimšanas dienu kādā no izlaušanās istabām.

Bērna dzimšanas diena mājās – tematiskā ballīte

Bērniem, kuri parasti dzīvojas pa mākoņiem, teju katru dienu stāsta savus nākotnes plānus un izdomātas pasakas, kuri acīmredzami ir apveltīti ar radošumu vai plašu iztēli, lieliska dzimšanas dienas pavadīšana kopā ar draugiem būs mājās – tematiskajā ballītē. Viss, kas vecākiem jādara, lai diena būtu izdevusies – no bērna jānoskaidro, kāda stila ballīti viņš gribētu, tad attiecīgajā tematikā un krāsās jāsapērk dekorācijas (vai jāizveido no aplikāciju papīra pašiem), krūzītes no kartona dzeršanai un papīra šķīvīši ēdienam. Jāsagatavo dažādas uzkodas, kuras var būt izkārtotas atbilstoši tematikai (piemēram, ja tēma ir vienradži, tad ēdiens var tikt izkārtots pēc krāsām, kā varavīksne, vai ja tēma ir zirnekļcilvēks, tad ēdienu var salikt no diegiem izveidotos “zirnekļu tīklos”).

Uzņemies sejas krāsošanu un ķermeņa apzīmēšanu vai atrodi kādu, kas labprāt to darīs, izdomā 2-5 stafetes bērniem un tā būs neaizmirstamākā dzimšanas diena, ko tavs bērns būs piedzīvojis!

Batutu parks atraktīvajiem un drosmīgajiem bērniem, izlaušanās istaba tiem, kuriem patīk risināt mīklas un darboties grupā, un tematiskā mājas ballīte ar sejas krāsām un tērpiem sapņotājiem – ir no kā izvēlēties, vai ne? Lai priecīgi svētki un izdevusies nākamā ballīte!