Kur svinēt dzimšanas dienu? Idejas svinībām ārpus mājām

Photo by Gaelle Marcel on Unsplash

Tuvojoties jubilejām, dažkārt svinības, to organizēšana un jau domas par to vien sagādā vairāk raižu nekā prieka. Gadās, ka ikdienas darbu dunā nav ne mazākās vēlmes gatavoties ciemiņu uzņemšanai mājās — uzkopt māju, gatavot cienastu un vēl novākt traukus pēc viesībām. Tādos gadījumos var iedvesmoties no dažām idejām, kā iespējams nosvinēt dzimšanas dienu ārpus mājām.

·       Siltajam laikam derēs pikniks brīvā dabā – pie jūras, ezera vai pilsētas parkā. Lai viss nepieciešamais piknikam nebūtu jāgādā pašam, aiciniet viesus dāvanu vietā nākt ar savu groziņu un lietām, kas noderētu aktivitātēm svaigā gaisā (badmintons, frisbijs, spēlēšanai brīvdabā piemērotas galda spēles u.tml.).

·       Pavisam jaukā laikā lieliska ideja ir iznomāt laivu un apvienot pikniku ar atpūtu uz ūdens, vai doties ar laivu līdz svinību vietai.

·       Doties uz tuvāko boulinga zāli, lai draugu pulkā uzkurinātu komandas un sacensības garu. Turpat būs iespējams arī nodrošināt uzkodas un dzērienus, ar ko viesiem iestiprināties bumbas mešanas starplaikos.

·       Ja boulings nesaista, var mēģināt arī jebkādu citu aktivitāti pēc savas gaumes: kāpšanu pa klinšu sienu, lāzerpeintbolu, akvaparku, volejbolu vai jebko citu, ko gribētos izmēģināt savā svētku dienā.

·       Īpaši aktīvas atpūtas cienītājiem un dabas mīļotājiem gadu skaita maiņu patiks piedzīvot, ejot pārgājienā uz sen ieplānotu mērķi. Līdzi jāņem domubiedri!

·       Ja rīkot saviesīgas svinības attur nogurums un stress, kurš gan var aizliegt savā jubilejā aizbēgt no ikdienas, vienatnē vai divatā ļaujoties spa rituālam, masāžai vai kādai citai atslābinošai procedūrai.

·       Rezervēt galdiņu iemīļotajā bārā vai restorānā. Jāņem vērā, ka, ja vēlies segt visu rēķinu, bet budžets ir ierobežots, būs jāaicina vien tuvākie draugi un jācer, ka nesatiksi tur kādu, kuru nesanāca ielūgt!

·       Ja līdzekļi atļauj un gribas sevi iepriecināt ar kaut ko ekstravagantu, palutini sevi un draugus ar trakulīgu braucienu limuzīnā. Brauciens var būt vienlaikus arī pati ballīte, vai aizvest jūs līdz nākamajai svinību vietai. Vai sarīko karaokes nakti! Tas prasīs mazāku budžetu, taču arī šādas svinības noteikti paliks atmiņā ilgi!

·       Mājīgas svinības, kurās pats varēsi atslābināties un nedomāt par saimnieciskām lietām, noteikti iespējams sarīkot arī ārpus mājām. Rezervē piemērotas telpas pasākumiem restorānā un sarīko sev par godu banketu! Izmantojot banketa organizēšanas pakalpojumus, ietaupīsi laiku un nezaudēsi svētku sajūtu netīro trauku kalnos.

Priecīgi nosvinēt!