Kur vērsties, ja nepieciešams iegādāties vai remontēt hidraulisko aprīkojumu?

foto: hidrotehnika.lv

Betona sūknēšanas iekārtas, hidraulika, meža tehnika un ceļu uzturēšanas iekārtas. Ar hidrotehniku saistītie pirkumi ir pietiekami nopietni, tādēļ vislabāk to veikt pie pieredzējušiem pārdevējiem un arī to remontu labāk uzticēt profesionāļiem.

 Kādu hidraulisko tehniku iegādāties?

Ņemot vērā, ka šāda veida tehnika parasti tiek iegādāta, lai to lietotu ilgstoši un tās pirkšana mēdz prasīt nopietnas investīcijas, jāizvēlas gan uzticams pārdevējs, gan atzīts ražotājs. Uzņēmums SIA ‘’Hidrotehnika’’ šajā jomā darbojās kopš 1999. gada. SIA ‘’Hidrotehnika’’ ir betona pumpēšanas iekārtu ‘’Putzmeister’’ un meža tehnikas zīmola ‘’ Loglift Jonsered’’ oficiālais pārstāvis Latvijā. Ņemot vērā uzņēmuma lielo pieredzi hidraulikas jomā, šeit droši iespējams iegādāties gan visa veida hidrauliku, gan rezerves daļas, jo ilgstošas sadarbības rezultāta ‘’Hidrotehnika’’ ir rūpīgi pārbaudījusi visus savus sadarbības partnerus un piegādātājus.

Ja hidrotehnikai nepieciešams remonts

SIA ‘’ Hidrotehnika’’ rīcībā ir 1100 m2 lielas servisa telpas un 5000 m2 liels stāvlaukums. Uzņēmums lepojās ar kvalificētiem meistariem, kuri ir beiguši specializētas ražotāju organizētas apmācības. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā :

-         Hidraulikas un cita aprīkojuma uzstādīšanu kravas automašīnām

-         Hidrocilindru izgatavošanu un remontu

-         Hidraulisko sūkņu un blīvējumu uzstādīšanu un maiņu

-         Kravas automašīnu ritošo daļu remontu

-         Hidrauliskā aprīkojuma apkopes un remontu

-         Visu kravas un vieglo automašīnu elektronikas datorpārbaudi