Kuram autoservisam uzticēt mikroautobusa remontu?

Pixabay.com/

Ne visi autoservisi piedāvā veikt mikroautobusu un kravas automašīnu remontu, jo ne visiem automehāniķiem ir zināma auto tehniskā specifikācija un ir pieejami atbilstošie darba instrumenti. Šādus pakalpojumus visbiežāk piedāvā pilna servisa autotransporta remonta centri, pie kuriem nereti iespējams arī vajadzīgās auto remonta daļas iegādāties. Vienu no tiem nolēmām apmeklēt, lai redzētu, kā mikroautobusu remonts notiek un kā šādi meistari strādā. Iepazīstieties, vieglo automašīnu, kravas auto un mikroautobusu autoservisa centrs "Travertss".

Darbs ir jāuztic diplomētiem automehāniķiem

Autoserviss “Travertss” atrodas turpat pie “Alfas”, aiz Sporta Akadēmijas, blakus “Rīgas Dzirnavniekam”, Lizuma ielā 1/16. No ielas nemaz nevar pateikt, ka vecās mūra sienas slēpj zinošu autoservisa darbinieku komandu, kas, galvas salikuši kopā, pašlaik skrūvē kāda uzņēmuma autoparka darba zirgu Mercedes-Benz Sprinter. Šis gan ir tikai viens no “pacientiem”, jo blakus, atvērtiem kapotiem, stāv vēl pārītis vieglo auto. Šie speciālisti ir sava aroda meistari un lepni stāsta par augstās kvalifikācijas iegūtajiem diplomiem. Viņi zināšanas guvuši ne tikai Latvijā, tāpēc pieredze transportlīdzekļu remonta sfērā ir liela, bez tam, jau vairāk nekā 5 gadus ir strādāts kā ar vieglajiem, tā ar smagajiem un mikroautobusiem, kas vēl vairāk pierāda meistaru spēju tikt galā ar jebkura spēkrata ķibelēm.

Mikroautobusu remontam nepieciešams īpašs aprīkojums

Nav noslēpums, ka mikroautobusu un kravas automašīnu remontam nepieciešams atbilstošs aprīkojums un uzņēmuma vadītājs lepni mums to atrāda: Tehniskajā centrā atrodas gan mūsdienīgs mobilais auto pacēlājs, gan dažādām auto markām piemēroti specinstrumenti, gan dīleru programmatūras, lai varētu veikt visu veidu darbus, kas ir saistīti ar transportlīdzekļu remontu un apkalpošanu. Tāpat autoservisā veicama arī automobiļa datoru diagnostika, bremžu diagnostika stendā un citas diagnostikas. Šādi tiekot nodrošināts, ka viss klientam nepieciešamais atrodas vienā vietā.

Rezerves daļas turpat uz vietas autokapsētā

Izejam ārā un turpat blakus atrodas arī auto kapsēta, kurā redzami ārkārtīgi daudz mikroautobusu. Vadītājs paskaidro, ka tos uzņēmums izmanto, piemeklējot vajadzīgās rezerves daļas gados vecākajiem spēkratiem. Šādā veidā mikroautobusa remonts ir lētāks nekā iegādājoties jaunas rezerves daļas, turklāt ietaupās arī laiks un degvielas izmaksas, jo cilvēkam nav jābrauc pa dažādām autokapsētām. Šo ekstru izmanto ļoti daudzi klienti, ko pierāda arī nulle pieripojušais VW Multivan ar akmeni sašķaidītu priekšējo lukturi. Vadītājs saka, ka vispirms grib pārliecināties, vai tāds meistariem nav uz vietas un, ja nebūs, gan jau nāksies pasūtīt vien jaunu. Viņš šeit esot jau pastāvīgais viesis, jo šī nelaimīgajam lukturim nav pirmā reize. Pasakāmies viesmīlīgajiem automehāniķiem par ekskursiju un dodamies prom, lai viņi var atgriezties pie darba.

Ja nepieciešama palīdzība, droši sazinies ar uzņēmumu. Viņi zinās, kā Tavam auto palīdzēt.