Kuras zodiaka zīmes pārstāvī Tev labāk neiemīlēties?

pixabay.com

Ja Valentīna dienas randiņš galīgi nav bijis izdevies, varbūt pie vainas ir zvaigznes? Katrai zodiaka zīmei ir savas raksturīgās iezīmes, kuras tu, visticamāk, nevarēsi mainīt nekad. Vai nu pieņem šīs iezīmes, vai izvērtē jūsu iespējamo saderību.  

Auns

Auni nespēlē pēc noteikumiem, ja viņiem tie nepatīk. Kam tas noteikti nepatiks vēl vairāk? Tiem, kuriem noteikumi ir svarīgi. Šādas attiecības būs nebeidzams aplis, kurā kāds vēlreiz un no jauna uzstādīs spēles noteikumus, un kāds tos nepārtraukti pārkāps. Turklāt Auns vēlas būt līderis, un necenties viņu pieradināt. 

Vērsis

Vērši ir mīloši un gādīgi partneri, attiecības ar viņiem ir drošas un mājīgas... Ja viss notiek, kā iecerējis tieši Vērsis. Vērša zīmē dzimušie ir ietiepīgi un spītīgi, un, ja viņi tev nepiekritīs, viņi neies prom un nemēģinās tevi pārliecināt ar argumentiem, bet neatlaidīgi gaidīs, līdz tu vienkārši samierinies ar to, kā ir. Tiem, kuriem patīk biežas pārmaiņas, arī labāk ar Vērsi nepīties, jo Vērsim pārmaiņas nozīmē briesmas un problēmas. 

Dvīņi

Nemēģini pieradināt Dvīņus pie kāda noteikta plāna vai režīma! Ja tu vēlies katru vakaru saņemt miega buču īsziņā vai kopīgu restorāna apmeklējumu katru sestdienu, aizmirsti – Dvīņi nepilda rituālus, arī tad, ja tev tie ir ļoti svarīgi. 

Vēzis

Vēži ir jūtīgi, romantiski, maigi, mīļi.. Pārāk! Ja nevari izturēt drāmu, asaras, greizsirdības lēkmes, sevis žēlošanu un tamlīdzīgas lietas ikdienā, par jebkuriem sīkumiem, Vēzis nebūs labākā partnera izvēle. Ja Vēzis ir ko sliktu sadomājies, tad tas būs uz ilgu. 

Lauva

Lauva, iespējams, tevi mīlēs, taču izrādīt mīlestību prot tikai pret sevi. Lauva ir lieliska partija tiem, kam ir spēja beznosacīti mīlēt, kuri nenogurst no mīlestības apliecināšanas otrajai pusei un spēs pievaldīt savu kritiku – arī pelnītu – pret Lauvu. 

Jaunava

Jaunavas ir perfekcionisti un pedanti, un tur neko nevar padarīt. Ja tev patīk, ka kāds visu vāc ap tevi, būs labi. Ja tev ir svarīgi, lai neviens neaiztiek tavu paša kārtību, pat, ja šī kārtība patiesībā ir haoss, ar Jaunavu sadzīvot nevarēs. Savukārt, ja tu mēdz kavēt vai neturēt solījumus – Jaunava nevarēs sadzīvot ar tevi. Jaunavas ir lieliski skolotāji un guru, taču tiem, kuri ienīst pamācības, tas tikai un vienīgi kaitinās. 

Svari

Ar Svariem izdodas visskaistākie randiņi, visbrīnišķīgākie piedzīvojumi, itin viss, ko darīsiet kopā ar Svariem, būs elegants, jautrs, juteklisks... Tikai gadījumā, ja jums izdosies šo randiņu noorganizēt. Svarus nav iespējams noķert, viņi solīs sazināties, bet viņiem vienmēr ir tik daudz, ko darīt, un viņi sola un sola, un sola... Un tas nav nekas personisks pret partneri, vienkārši viņiem ir problēmas ar pašorganizēšanos un solījumu turēšanu. 

Skorpions

Ja sākotnējā attiecību posmā erotiskas sarakstes un telefonsarunas var šķist kaut kas galvu raujošs un neaizmirstams, tad kādā brīdī tās var apnikt. Taču Skorpionam gan nē, jo Skorpionam tas nav flirts, bet dzīvesveids. Skorpions ir privātīpašniecisks, viņam vajag partneri kontrolēt un manipulēt ar viņa domām, jūtām, laiku un visu citu. Ja tu esi emocionāli trausla būtne, izvairies no Skorpiona pa gabalu! 

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušie tev apsolīs parādīt pasauli, aizvest uz jebkuru pasaules malu un sagādāt jebko, ko vēlies. Sliktais nav tas, ka Strēlnieks solījumus nepilda, nē. Strēlnieks solījumus izpildīs, bet tad pazudīs no tavas dzīves, ieraujoties sevī, jo visa centrā Strēlniekam tomēr ir viņš pats. Ja vēlies mainīt dzīvi, dari to ar Strēlnieku. Ja vēlies stabilitāti un drošību, un bezgalīgas rūpes par sevi, labāk skaties vien tālāk, piemēram, uz Vēršiem. 

Mežāzis

Apprecot Mežāzi, jūs būsiet trīs. Tu, Mežāzis un Mežāža darbs. Turklāt Mežāzim viss vienmēr jāieplāno, tādēļ, ja tev romantika nozīmē spontānus pārsteigumus, Mežāzim šie pārsteigumi liksies nepatīkami. 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra stihija, savukārt, ir spontanitāte. Tas var šķist romantiski un patīkami, līdz brīdim, kad Ūdensvīrs spontāni nolems darīt kaut ko savu, kad jums bijis ieplānots vakars kopā. Ja tev patīk tradīcijas un klasiskas vērtības, aizmirsti par Ūdensvīru, vai vismaz negaidi neko tamlīdzīgu no viņa. Ne sarkanas rozes, ne šokolādes sirsniņas. Tā vietā tev būs jāpiecieš naudas ziņā lētas un ekstravagantas izdarības un dāvanas. Toties oriģinālas un negaidītas!

Zivis

Zivju zīmē dzimušie ir sapņotāji, romantiķi un mākslinieki. Tas, protams, ir skaisti jebkurās attiecībās, taču, ja tev ir svarīga nepārtraukta komunikācija attiecībās, Zivis nebūs īstie. Viņi dzīvo savā sapņu pasaulē un, lai gan neignorēs tevi aiz ļauna prāta, tomēr pazudīs savās emocijās, aizmirstot par visu pasaulē. Arī tevi.