Ledusskapis, seifs, minibārs. Kas kopīgs šīm lietām?

photo by Mlly Eato,pexels.com

Pirmkārt jau tas, ka tās visas ir ikdienā ļoti noderīgas! Un jā – dzīvē mēdz būt situācijas, kad arī minibāra noderības koeficients ir augsts! Tomēr pareizā atbilde ir – visas šīs lietas mēdz atrasties viesnīcu numuriņos.

Ja ir vēlme uzsākt biznesu viesnīcu jomā vai atsvaidzināt iekārtas jau esošajā, tieši aprīkojuma iegāde būs ļoti svarīga. Aprīkojums viesnīcās ir lieta, ko klients ļoti novērtēs. Tam ir jābūt kvalitatīvam, izturīgam un drošam! Šo lietu kvalitāte ir būtiska ne tikai klientiem, bet arī pašiem viesnīcu un viesu māju saimniekiem. Labas iekārtas kalpos ilgāk.

Kur iegādāties iekārtas viesnīcām?

Viesnīcu inventārs, protams, ir salīdzinoši specifiska joma, bet tas nebūt nenozīmē, ka Latvijā nav profesionāļu, kuri varētu piedāvāt šāda veida produkciju. SIA ‘’Baltcool’’ piedāvā dažādas iekārtas gan viesnīcām, gan restorāniem, gan, ja ir tāda vēlēšanās, - arī mājsaimniecībām. Plašā izvēlē pieejami viss dažādākie minibāri, seifi, ledusskapji, kafijas pagatavošanas automāti, vīna uzglabāšanas ledusskapji un saldēšanas iekārtas. SIA ‘’Baltcool’’ ir oficiālais ‘’Vitrifrigo ‘’ pārstāvis, kas garantē teicamu kvalitāti un lieliskas garantijas.

Aprīko arī savu mājokli ar stilīgām iekārtām!

Vēlēties slepenu mini bāru pašam savā mājoklī, tā nemaz nav tik ekscentriska vēlme. Un gaumīgs vīna ledusskapis mūsdienās ir gluži praktiska un arī interjera dizainu atsvaidzinoša lieta. Šīs un daudzas citas preces arī privātpersonas var iegādāties SIA ‘’Baltcool’’. SIA ‘’Baltcool’’ atrodas Rīgā, Brīvības ielā 365a.