Lieliska uzņēmumu dāvana - personalizēti kalendāri un plānotāji

Kalendāri, foto - SIA "LGV"

Ikkatram uzņēmumam ir svarīgi, lai par to zina un atceras. Vai zini lielisku metodi, kā ik dienas tikt pamanītam sadarbības partnera vai klienta uzņēmumā vai mājā? Tas ir kalendārs un plānotājs! Ik dienas mēs tajos ielūkojamies, plānojam laiku. Ne tikai datumi ir tie, ko redzam, bet arī kalendāra un plānotāja vizuālais noformējums jeb dizains. Un tieši Tava uzņēmuma logo un nosaukums var rotāt citu sienas vai galdus katru dienu vesela gada garumā!

Kalendāru veidi un to priekšrocības

Galda kalendārs ir viens no labākajiem kalendāra veidiem, kas piemērots uzņēmumiem. Praktiski visiem biroja administratoriem viens no tiem ik dienas atrod sev vietu uz ofisa galda. Arī uzņēmumu vadošām personām tas ir ērtākais veids, kur ātri ielūkoties nepieciešamības gadījumā, neatraujoties no svarīgiem uzdevumiem. Turklāt, to pamana arī citas personas, piemēram, klienti, kas ierodas uz attiecīgo uzņēmumu.

Plānotāji ir daudz funkcionālāki cilvēkiem, kam svarīga detalizēta darba laika plānošana. Tas nav tikai kalendārs, bet kalpo arī kā rādītājs punktualitātei. Un kur gan ērtāk un labāk pārskatīt plānot savu tuvāko nākotni, ja ne funkcionālā un parocīgā plānotājā? Tas var tikt izveidots dažādos dizainos un veidos? Atliek vien izvēlēties – ar spirāli vai iesietu, ar apdruku vai bez, ādas vai izturīgos kartona vākos utt. Pietam, lielākoties, tos nēsā līdzi, dodoties dažādās darīšanās, tādēļ tiem, kuri ir steidzīgi ikdienā un daudz pārvietojas, tas ir ideāls variants. Ja nav nepieciešama katras dienas plānošana, noder plānotājs bez datumiem.

Sienas kalendāri ir labākais veids, kā nodrošināt datumu pārskatu plašam cilvēku lokam vienlaicīgi, piemēram, ja uzņēmumā strādā liels skaits darbinieku un katram nav savs darba galds, bet tomēr ir nepieciešamība pārredzēt datumus.

Steidzīgām personām un tām, kurām patīk minimālisms, lieti noder kabatas kalendārs. Tas ir praktisks un ērti lietojams, turklāt ļoti kompakts, ikdienā glabājams makā vai kabatā. Ilgākai kabatas kalpošanai kalendārus var laminēt, kas pasargā arī no bojājumiem, ja tas netīšām izmircis.

Citas lieliskas personalizētas prezentreklāmas dāvanas

Lieliem soļiem tuvojoties dažādiem svētkiem, kā dāvanu ar piederības zīmi var pasniegt dažādus suvenīrus un praktiski pielietojamas lietas.

Ikviens ar lielu prieku rudenī izmanto lietussargus, kas var būt apdrukāti ar Tava uzņēmuma logo un nest tā vārdu pasaulē pat vētrainās dienās.

Par darbinieku un viņu ģimenes locekļu veselību rudenī var parūpēties, dāvinot tiem siltas cepures un termokrūzes karstas tējas saglabāšanai pat aukstā laikā.

Dāvinot atstarotājus, parūpēsies, par darbinieka drošāku pārvietošanos tumšajos rudens un ziemas rītos vai vakaros.