Loģistikas risinājumi krīzes laikā

Foto: Pixabay.com

Krīzes laiks – laiks drosmīgu lēmumu pieņemšanai! Ja Jūs vai Jūsu uzņēmums līdz šim izmantojusi kāda atsevišķa loģistikas operatora pakalpojumus, bet krīzes periodā viņš Jums paziņoja, ka ir apturējis savu darbu. Ja Jums joprojām ir ļoti svarīgi nosūtīt vēstuli, sūtījumu vai Jūsu kravu, tas nozīmē, ka pienācis laiks vērsties pie universālā starptautiskā loģistikas operatora – SIA “Pasta un kurjeru pakalpojumi” (PKS), kas strādā pēc loģistikas starpnieka principiem, un ar tā palīdzību atrisināt Jūsu kravu piegādes jautājumus.

Tā kā PKS ir līgumi praktiski ar visiem pasta, kurjera un transporta uzņēmumiem, pat šobrīd, krīzes karstākajā laikā, ir iespēja nogādāt Jūsu sūtījumus praktiski visās valstīs, kur nav slēgta vismaz kāda kravas transporta vai vietējo kurjerdienestu pārvietošanās.

Pat parastajā laikā daudzi loģistikas risinājumi ir nestandarta. Krīžu laikā tas kļūst par uzdevumu ar vēl lielākiem nenoteiktības un nestandarta loģistikas komponentiem – kad pēkšņi dažu stundu laikā var iesaldēt vairākas loģistikas nozares, kad burtiski dažu dienu laikā var tikt slēgtas tās vai citas robežas, pat starp Eiropas Savienības valstīm. Kad pilnībā tiek slēgti gaisa pārvadājumi un bez pārvadāšanas paliek daudzu uzņēmumu, kuri strādājuši tikai ar konkrētiem aviopārvadātājiem, kravas. Sazinieties ar PKS, un mēs Jums vismaz uz krīzes laiku sniegsim vienu vai vairākus alternatīvus loģistikas risinājumus.

Vienotā loģistikas loga darbības princips – PKS daudzu gadu uzkrātā pieredze

Vienotais loģistikas logs ir unikāls piedāvājums, ko PKS piedāvā klientiem jau gadu desmitiem un kas tagad ir kļuvis īpaši būtisks, ņemot vērā to, cik svarīgi ir samazināt klienta kontaktus ar ārpasauli.

Noslēdzot vienotu līgumu ar PKS, klientam ir iespēja izmantot iespēju atrisināt visus savus loģistikas uzdevumus – preču apstrādi, glabāšanu un savu kravu piegādi "vienā logā". Tajā pašā laikā viņam atveras iespējas, neslēdzot papildu līgumus, izmantot gandrīz visu vietējo un starptautisko loģistikas operatoru klāstu, sākot no vēstuļu piegādes pa pastu līdz kurjerpasta un daudztonnu kravu nosūtīšanai caur jebkuru “iemīļoto” operatoru, kurš šobrīd eksistē un strādā.

Papildu unikālie un saistītie PKS pakalpojumi

Tie, kas sūta savas vēstules vai preces, izmantojot citus loģistikas operatorus, zina, ka daudzām pasta administrācijām, starptautiskajiem kurjerdienestiem un kravu pārvadātājiem ir diezgan stingras prasības attiecībā uz nepieciešamo pavaddokumentu noformēšanu, iepakojumu un citu prasību, kas saistītas ar preču fiziskajām īpašībām, izpildi. Uzzinot par visām šīm “grūtībām”, daudzi mūsu klienti atrada “viltīgu triku”: viņi sūtījumus "samet” PKS kopā ar norādījumiem turpmākai sūtīšanai caur savu “iemīļoto” pārvadātāju. Tajā pašā laikā viņi zina, ka piegādes tarifs viņiem nebūs lielāks un visas prasības attiecībā uz noformēšanu un uzticamu iepakojumu tiks izpildītas profesionāli un efektīvi.

 

Mēs nepiedāvāsim standarta tarifus krīzes laikam. Daudzi pārvadātāji, uz kuru pamata tika sagatavoti standarta tarifi, tagad vienkārši apstājas, bet tie, kas strādā – bieži ātri maina maršrutus un cenas, atkarībā no iespējām un ierobežojumiem, kas pastāv šajā darbības vidē. Pieprasiet tarifus nekavējoties – mēs parasti atbildam 15 – 20 minūšu laikā.

Visu veidu kravas uz NVS valstīm, ES valstīm un citām pasaules valstīm.

Zvaniet pa tālruni +371 27021817, +371 67320148; rakstiet uz e-pastu pastamedia@gmail.com vai aizpildiet tiešsaistes veidlapu, lai iegūtu padomu no pieredzējušiem loģistikas profesionāļiem!