Lūk, 5 pazīmes, kas raksturo īstas Zivis!

Photo by Bruce Christianson on Unsplash

No 20. februāra līdz 20.martam dzimušie ir piederīgi Zivju zīmei. Ja savu dzimšanas dienu svini šajā laikā, tad, visticamāk, tev raksturo šīs 5 pilnīgi drošās Zivju pazīmes: 

  1.  Zivis ir radošas un mākslinieciskas. Arī tie, kas nestrādā radošās profesijās, jebkuru darbu spēj padarīt par mākslinieciskas radīšanas procesu. Jebkas, ko Zivis dara, ir radīšana, jo viņiem ir svarīga jaunrade un oriģinālitāte. 
  2.  Zivis neprot pateikt "nē" un spraust robežas. Vairāk par visu Zivis baidās nejauši aizvainot kādu vai likt kādam vilties, tādēļ Zivis var šķist kādam naivas. 
  3. Tas varētu būt arī tādēļ, ka Zivis vispār dzīvo sapņos, nevis stāv stingri pie zemes. Viņām ir bagāta jūtu un fantāziju pasaule, kurā Zivis jūtas komfortabli. 
  4. Zivis nav punktuālas! Zivis vienmēr kavē, un ne jau tādēļ, ka viņi neciena citus. Kā minēts, Zivis nevēlas likt kādam sevis dēļ vilties, taču viņas nespēj dzīvot pēc citu cilvēku grafika, bet pēc sava iekšējā ritma. 
  5. Zivis emocijas izjūt daudz pamatīgāk kā citi. Viņi ne tikai ir cieši saistīti ar savām emocijām, bet arī citu pārdzīvojumiem – Zivis tādēļ ir ļoti empātiskas un nereti arī melanholiskas.  

Kas Zivis sagaida šajā gadā? 

  • Šogad nav īstais laiks cīnīties ar vējdzirnavām un uzņemties uz sevi tuvinieku rūpes, bet jāļauj, lai apkārtējie palutina tevi,
  • Darbā veiksies, bet pārstrādāties nevajadzētu, kā arī derētu pārdomāt, vai darbojies sev atbilstošā jomā. Pārmaiņām piemērotāka būs gada otrā puse
  • Naudu vēlams tērēt hobijiem, valodu apgūšanai, garderobes paplašināšanai. Lai Zivis justos laimīgas, šogad vēlams neslēpt savus talantus, bet izrādīt tos izstādē, tirdziņā vai uz skatuves! 
  • Attiecībā uz privāto dzīvi būs jāpieņem svarīgi lēmumi, kas saistīti ar ģimenes veidošanu vai pieaugumu. 
  • Lai Zivtiņas justos labi un veselīgi, ieteicams daudz staigāt, atrasties svaigā gaisā un peldēt!