Mantu uzglabāšana pašapkalpošanās noliktavā – ideāls veids, kā neaizkrāmēt dzīvokli

Ziemas apstākļos divritenis dzīvoklī, visticamāk, aizņem tikai vietu. Sērfinga dēlis – tāpat. Savukārt garāža, iespējams, ir par šauru gan motociklam, gan automašīnai. Tāpat pavasarī var noderēt papildus vieta, kur noglabāt ziemas sporta inventāru. Arī pārvācoties vai dodoties padzīvot ārzemēs, var noderēt vieta mantām. Šādās situācijās lielisks risinājums ir mantu uzglabāšana pašapkalpošanās noliktavā, jo šis pakalpojums pieejams arī Latvijā. Kādi tad ir šo noliktavu plusi un kādās situācijās to pakalpojumi visbiežāk tiek izmantoti?

 Īstermiņa un ilgtermiņa mantu uzglabāšana

 Pašapkalpošanās noliktavas var izmantot gan ilgtermiņa, gan īstermiņa mantu glabāšanai – piemēram, noliktavas pakalpojumus iespējams izmantot arī tikai uz vienu mēnesi, piemēram, pārcelšanās laikā. Turklāt nepieciešamības gadījumā savām mantām iespējams piekļūt jebkurā diennakts laikā, tādēļ, ja izrādās, ka kaut kas akūti nepieciešams ir noglabāts noliktavā, ir vienkārši tikt pie tā klāt.

 Lielgabarīta mantu un sīkumu uzglabāšana

Neatkarīgi no tā, vai vēlies uz laiku noglabāt visu savu iedzīvi, vai tikai kādu kasti ar dokumentiem, pašapkalpošanās noliktavās tiek piedāvātas dažādu izmēra telpas – no viena kvadrātmetra kambarīša līdz vidēja izmēra dzīvokļa platībai. Tas nozīmē, ka nav jāmaksā par platību, kura netiek izmantota.

Tava kustamā īpašuma drošība

 Mantu drošību noliktavās nodrošina video novērošana, un tās tiek apsargātas 24 stundas diennaktī. Katrs klients var piekļūt tikai savai mantu glabātuvei, nav iespējams apskatīt vai piesavināties cita cilvēka noglabātās mantas. Svarīgi arī tas, ka noliktavās mantas ir pasargātas arī no grauzējiem, kukaiņiem un mitruma negatīvās ietekmes. Mantas iespējams atgūt tieši tādā pašā stāvoklī, kādā tika noglabātas.

 Sezonālo mantu un sporta inventāra uzglabāšana 

Reti kurš savā mājoklī var atļauties glabāt lielu sporta inventāru vai citas mantas, kuru lietošana ir sezonāla: SUP, sērfa vai snovborda dēļus, divriteņus, slēpes u.tml. Turklāt arī ziemā diez vai snovborda dēlis ir nepieciešams katru dienu – pašapkalpošanās noliktavas ir veids, kā neaizņemt dzīvoklī vietu ar sezonālo inventāru, bet vienmēr tikt pie tā, kad vien tas ir nepieciešams.

 Remonts, pārcelšanās un ilgstoša prombūtne

Kad mājoklī tiek veikts remonts, tajā esošās mēbeles apgrūtina remonta veikšanu. Tās uz remonta laiku var izvest no dzīvokļa un noglabāt drošā vietā – mantu noliktavā, lai pēc remonta beigām vestu mājās remonta neskartas un neapputējušas.Tāpat var rīkoties, kad plānots ilgāks ceļojums vai sezonāls darbs ārzemēs: šādās situācijās vērtīgākās mantas noglabājot mantu noliktavā, lai sirds būtu mierīga par to, ka prombūtnes laikā finansiāli dārgākās lietas būs drošībā. Dzīvē var gadīties visādi, un dažkārt sanāk uz kādu laiku pārcelties uz mazāku mājokli kā pagaidu risinājumu. Pašapkalpošanās noliktavas ir risinājums, kā pārciest pagaidu neērtības.

 Ko piedāvā “Pārcelšanās24” mantu uzglabāšanas serviss?

Apkopojot īsumā, “Pārcelšanās24” piedāvā:

  • Individuālas noliktavas telpas ar platību no 1m 2 līdz 65m 2.
  • 24h piekļuvi savām noglabātajām mantām – arī brīvdienās un svētku dienās.
  • 24/7 drošību, ko garantē apsardze un videonovērošana.
  • Ātru un profesionālu mantu nogādāšanu līdz noliktavai.
  • Īstermiņa un ilgtermiņa mantu uzglabāšanu.
  • Pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumiem.
  • Konsultāciju, zvanot uz telefona numuru +371 20004946