Mēneša horoskops novembrim: Kas jāņem vērā katrai horoskopa zīmei?

Kaķis kokā (Image by Bessi from Pixabay)

Auns: Tikai apzinīgums nesīs rezultātus

Tavs veiksmes vai nebūšanu iemesls slēpsies līdz šim paveiktajā, uzkrātajās zināšanās, pieredzē. Visticamāk, tieši apzinīgākie zīmes pārstāvji varēs lepoties ar pamanāmākajiem rezultātiem. Tie Auna zīmes pārstāvji, kuri sajūt nepieciešamību pieslīpēt profesionālās iemaņas, nekādi nedrīkst šo domu apspiest vai aizmirst. Ir jāatrod jebkurš veids, kā padarīt sevi konkurētspējīgāku kopējā darba tirgū. Iespējams, zināmu artavu var sniegt interneta dzīlēs atrodamā informācija. Varbūt kāds no pieredzes bagātākiem kolēģiem var dalīties ar tevi vērtīgās zināšanās, darba lietu redzējumā. Naudas jautājumus ieteicams kārtot mēneša otrajā pusē. Turklāt, pirms ķerties īstenot materiālās ieceres, vajadzētu visu trīskārši pārdomāt, jo šomēnes tavs domu gājiens var izrādīties pārlieku straujš, kas nozīmē garām var paslīdēt svarīgas nianses! Mīlas dzīvē par veiksmes trūkumu nekādi nevarēsi sūdzēties.

Vērsis: Novembrī gribēsi pāršķirt dzīvē jaunu lappusi

Līdz ar novembra mēneša iestāšanos, vēlēsies pavērt jaunu lapu savā dzīvē. Tas, kādam Vērsim nozīmēs jaunas attiecības, kopdzīves uzsākšanu vai pat ģimenes pieaugumu, citam plašāku dzīves telpu vai izaicinošākus profesionālos pienākumus. Neskatoties uz to, ar kādām pārmaiņām saskarsies, būsi apņēmības pilns jūtami uzlabot dzīves kvalitāti, apliecināt, ka spēj sasniegt daudz vairāk, nekā sākotnēji domāji pats vai kādas prognozes izteica apkārtējiem. Nebrīnies, ja Skorpiona zīmes valdīšanas laikā (Saule novembrī lielākoties atradīsies Skorpionā) tu sajutīsi lielāku interesi par psiholoģiju, kā arī dzīves netveramo, noslēpumaino pusi. Varbūt par kāds no Vēršiem nolems apmeklēt astrologu, lai saprastu, kas tad īsti rakstīts zvaigznēs un kā saskaņā ar tām, harmoniskāk, saskanīgāk veidot savu nākotni.

Dvīņi: Centies ar otro pusīti uzturēt harmoniskas attiecības

Pratīsi apliecināt sevi profesionālajā plānā. Neskatoties uz apkārtējiem ierobežojumiem, spēsi paveikt patiesi daudz. Kādam Dvīnim var pavīdēt iespējas izcīnīt paaugstinājumu amatā. Lielu nozīmi panākumos spēlēs tev piemītošā drošsirdība, prasme uzņemties iniciatīvu, apliecināt savas līdera dotības. Ja tev nepieciešams kārtot materiālas dabas jautājumus, to vēlamāk īstenot novembra vidusdaļā vai arī nogalē. Mēneša sākums vairāk atbilstošs dažādu ikdienišķu jautājumu risināšanai, birokrātiskām, grāmatvediskām niansēm. Lai mēnesis būtu patiesi izdevies, centies uzturēt pēc iespējas harmoniskākas attiecības ar otro pusīti. Ne tikai tāpēc, ka tev var būt nepieciešams partnera morālais atbalsts, bet arī tādēļ, ka saskanīgā atmosfērā kopdzīvē, veicinās tevi jaunu virsotņu iekarošai darba frontē. Veselības ziņā svarīgi rūpēties par dienišķo vitamīnu devu un mazāk laika pavadīt ļaužu piepildītās telpās.

Vēzis: Mēģini neiedzīvoties garīgā pārslodzē

Tevi pavisam noteikti varēs raksturot, kā apzinīgu, centīgu un profesionālu personu. Ar sasniegtajiem rezultātiem, bez liekām šaubām apliecināsi, ka esi spējīgs tik galā ne vien ar esošajiem, bet arī daudz atbildīgākiem pienākumiem. Tieksme pēc nevainojama rezultāta, sava veida perfekcionisms nepaliks nepamanīts no priekšniecības puses. Vienīgais, ko zvaigznes iesaka, atturēties no pārmērīgas garīgās slodzes. Ja turēsi savu nervu sistēmu nemitīgā saspringumā, tu riskē iedzīvoties pārpūlēs, kas nekādi neatstās labvēlīgu ietekmi uz tavu turpmāko darbību. Vēlams rast zelta vidusceļu starp nepieciešamo, obligāto un patīkamo. Lai veicinātu iekšējo līdzsvaru, emocionālo harmoniju, vēlams vairāk laika veltīt ne tikai fiziskām aktivitātēm, bet arī jogai, meditācijai. Ja sajūti uzkrāto psiholoģisko spriedzi, nekautrējies izrunāties ar atbilstošu speciālistu. Mēneša nogalē iespējams patīkams pārsteigums no otrās pusītes.

Lauva: Īstais mēnesis pārrunām ar vadību

Kā jau varētu gaidīt no ugunīgās un dzīvespriecīgās Lauvas, būsi jautrs, komunikablas, atklāts un optimistisks, neskatoties uz to, kādā situācijā būsi nonācis. Nepieciešamības gadījumā pratīsi veiksmīgi aizstāvēt ne tikai savas, bet arī līdzgaitnieku intereses. Neatņemams palīgs tavās ikdienas gaitās būs aktiera dotības un māka parādīt sevi no pašas labākās puses. Mēneša pirmajā pusē vari organizēt pārrunas ar augstākstāvošajiem, apspriest nākotnes ieceres ar sadarbības partneriem, meklēt vajadzīgo atbalstu no sponsoru puses. Savukārt novembra otrā puse būs piemērota praktiskai rīcībai, saimniecisku jautājumu risināšanai, pelēcīgajiem ikdienas pienākumiem. Ārpus darba skaidri zināsi, ka iepriecināt, izklaidēt sevi un kā radīt smaidu, dzīvesprieku tuvinieku sejās. Kāds Lauvas zīmes pārstāvis var nolemt pievērsties jaunam vaļaspriekam.

Jaunava: Esi gatavs atlocīt piedurknes un ķerties pie darbiem

Tevi viennozīmīgi priecēs tas, ka liktenis dos iespējas uzlabot finansiālo situāciju, līdz ar ko, izveidot lielākus uzkrājumus un īstenot dažu labu kaprīzi, iepriecināt mājiniekus ar negaidītu pirkumu. Šomēnes veiksme solās vairāk smaidīt Jaunavām, kuras saistītas ar mārketingu, politiku, žurnālistiku, loģistiku un zinātniski pētniecisko jomu. Jārēķinās vienīgi, ka finansiālais kāpums būs proporcionāls ieguldītajam darbam. Tāpēc esi gatavs atlocīt piedurknes un ķerties vērsim pie ragiem! Iespējams, kāds no tuviniekiem vai draugiem spēs sniegt palīdzīgu roku profesionālo mērķu īstenošanā. Arī spēja rast kopīgu valodu ar augstākstāvošajiem noteikti nāks par labu. Der apzināties, ka materiālo un nekustamo īpašumu jautājumus visvieglāk būs sakārtot mēneša vidū. Turpretim, visu kas skar birokrātiju, dažādas atskaites, aprēķinus, vēlams īstenot novembra sākumā un tad pašā mēneša nogalē.

Svari: Tava viedokļu atvērtība ļaus gūs panākumus

Tavs lielākais trumpis gan personīgajā dzīvē, gan profesionālajās gaitās būs prasme pielāgoties un gūt kopīgu valodu ar visdažādāko uzskatu piekritējiem. Šomēnes savu pierādīs Svari, kuri saistīti ar jurisprudenci, starpniecības pakalpojumiem, politiku, žurnālistiku un radošo pasauli. Ik pa brīdim apliecināsi, ka tev piemīt arī neapstrīdams psihologa talants, kurš ļaus mazināt spriedzi dažādās saspringtākās situācijās. Nebūs brīnums, ja priekšniecība uzticēs tev pārstāvēt uzņēmuma intereses pārrunās, kuras līdz šim nav devušas sākotnēji cerēto rezultātu. Lai justos pavisam pārliecināts ikdienas gaitās, tu alksi tuvinieku morālo atbalstu, emocionālo iedrošinājumu. Attiecību jomā krāšņākie notikumi tiks pietaupīti mēneša beigām. Sevišķi spilgti to izjutīs Svari, kuri nesen ir uzsākuši kopdzīvi. Gan tu, gan partneris rūpēsies par romantisku, kaislīgu noskaņoju jūsu starpā.

Skorpions: Centies dzīvot veselīgāk un samazini slodzi darbā

Skorpionu Dzimšanas dienu mēnesis ir klāt, ar ko arī apsveicam! Gluži vai kā pēc pasūtījuma novembrī iezīmējās vairāki tev labvēlīgi likteņa pavērsieni. Daži gan sākotnēji var nākt, kā negaidīts pārsteigums vai pat neliels satricinājums, taču finālā tu viennozīmīgi sapratīsi, ka visas pārmaiņas tevi nāks par labu! Nebūtu slikti, ja šomēnes tu censtos ieturēt pēc iespējas veselīgāku dzīvesveidu, atturētos no saspringtākām situācijām, neaizrautos ar grādīgās dziras lietošanu. Arī darba slodzes ziņā esi piesardzīgāks! Apzinies, ka ne vienmēr strādājot melnu muti, nopelnīsi vairāk! Drīzāk meklē jaunus, inovatīvus veidus, kā padarīt savu profesionālo ikdienu produktīvāku. Ģimenes dzīvē daudz kas būs atkarīgs no prasmes piekāpties, nereaģēt uz partnera vai atvasīšu izrādītajiem untumiem. Erotiskajā plānā novembris sola diezgan krāšņus un atmiņā paliekošus mirkļus.

Strēlnieks: Strādā tikai pie viena projekta, kvantitāte rezultātu nenesīs

Pamatā tava motivācija, virzītājspēks būs kvēlās vēlmes, saasinātās profesionālās ambīcijas. Ja vēl spēsi pārvarēt nedrošības sajūtu, neņemsi vērā apkārtējo kritiku, izteiktās šaubas par tavu izdošanos, varēsi jau tuvākajā nākotnē uzrādīt labus panākumus. Šomēnes pats svarīgākais saglabāt pēc iespējas skaidrāku mērķa apziņu, kā arī neuzsākt vairākas lietas vienlaicīgi! Pavisam noteikti vari aicināt talkā uzticamākos kolēģus, sadarbības partnerus. Iespējams, arī kāds no radinieku loka var sniegt vērtīgu praktisko atbalstu vai morālo iedrošinājumu. Kādam Strēlnieka zīmes pārstāvim var nākties kārtot nekustamā īpašuma, mantojuma jautājumus. Savukārt tiem, kuri plāno veikt lielākus pirkumus, ieteicamāk tos īstenot novembra izskaņā. Mājas dzīvē mēnesis varētu paiet diezgan nesteidzīgās, mierīgās noskaņās.

Mežāzis: Tuvinieki pārbaudīs Tavu pacietību, esi savaldīgs

Mājas sienās notiekošo uztversi samērā saasināti, brīžiem ļoti krasi reaģēsi uz tuvinieku izgājieniem, psiholoģiskajiem untumiem. Lai neradītu liekus sarežģījumus, esi nedaudz savaldīgāks, neuztvert atvasīšu vai otrās pusītes teikto tik tieši. Ja pratīsi saglabāt diplomātisku nostāju, ātri vien redzēsi, ka saskarsme ar tuviniekiem uzlabojās. Ja runa ir par darba lietām, tad tur uzrādīsi patiesi apskaužamus rādītājus, sevišķi jau Mežāži, kuri saistīti ar medicīnu, inženiertehniskām profesijām un tirdzniecību. Priekšniecība ar neviltotu apbrīnu vēros, kā tu veic savus saimnieciski organizatoriskos pienākumus, tiec galā ar ikdienas nebūšanām. Mēneša nogalē centies nedaudz vairāk laika veltīt atpūtai, citādi nemitīgā steiga, uztraukumi var atstāt ietekmi ne tikai uz pašsajūtu, bet arī nervu un endokrīno sistēmu, gremošanas traktu.

Ūdensvīrs: Pirms uzsākt ko jaunu, pārliecinies par citu godaprātu

Kā jau oriģinālās, daudzpusīgās un mūžīgi kustīgās Ūdensvīra zīmes pārstāvis, tu alksi, pēc kā krāšņa, nebijuša un novatoriska. Varbūt svaigās vēsmas meklēsi darba jomā, varbūt vajadzīgo piesātinājumu radīsi privātās dzīves norisēs. Skaidrs ir viens, ka novembrī tev garlaikoties nenāksies! Labi, ka tev piemītošā oriģinalitāte un nestandarta domu gājiens palīdzēs situācijās, kad klasiskie risinājuma varianti nesniegs vēlamo efektu. Starp līdzgaitniekiem izcelsies ne tikai ar gaišu galvu, bet arī neviltoti enerģisku, mērķtiecīgu rīcību. Sevi novembrī spēs vienlīdz spilgti apliecināt kā ar mākslu, skatuves dzīvi saistītie, tā arī biznesa pasaules pārstāvji. Ja vēlies, lai mēnesis aizritētu pavisam bez aizķeršanās, esi nedaudz piesardzīgāks, veidojot sadarbības ar mazpazīstamiem partneriem. Pirms uzsākt darījumus ar tiem, trīskārši pārliecinies par viņu līdzšinējo darbību, reputāciju!

Zivis: Neļaujies eiforijai, saglabā vēsu prātu

Novembrī Zivs zīmes pārstāvjiem var negaidīti uzsmaidīt finansiālā veiksme. Kādam tas nozīmēs perspektīvas biznesa idejas, citam nejauši izveidoti kontakti ar sponsoriem, labvēļiem, vēl kādam mantojuma iespējas. Būtiski neļauties sakāpinātajām emocijām, eiforijai un pielietot radušās perspektīvas pēc iespējas apdomīgāk, praktiskāk! Nekļūdīsies tie, kuri izveidos nelielus uzkrājumus nebaltām dienām. Mīlas dzīvē svarīgāks izrādīsies novembra vidus, kad tevī iekšēji briedīs vēlme piedzīvot krāšņākas emocijas, tu alksi piepildīt savas slēptākās erotiskās fantāzijas. Svarīgi būt uzticīgam partnerim, neļauties kārdinājumam spert sānsoļus, jo tie, gluži kā garants radīs tikai un vienīgi nebūšanas, paliekošas rētas kopdzīvē. Novembra nogalē zvaigznes dos iespēju nedaudz atiet no darbā notiekošā, vairāk laika pavadīt ģimenes lokā.

Lasi arī: