Mēness fāžu pielietošana skaistumkopšanā

Photo by Drew Tilk on Unsplash

Mēs visi esam dzirdējuši stāstus par garastāvokļa svārstībām, nekontrolējamām vēlmēm un trakām lietām, kas notiek dažādās mēness fāzēs. Bet vai jūs kādreiz esat dzirdējuši par to, ka mēness tieši ietekmē arī mūsu ādas skaistumu? Vai jūs piekrītat, ka dažreiz, noņemot bikini vasku, jūs piedzīvojat pasaulīgas mokas, kamēr citreiz tas ir pavisam nesāpīgi? Dārzkopībā mēness fāžu kalendāra ietekme tiek plaši pielietota, taču runā, ka arī mūsu ķermeņa kopšanā mēness fāzēm esot liela ietekme.

Netici? Labāk atver mēness kalendāru un izmēģini! Te ir dažas lietas, kuras vērts notestēt:

Augošs mēness ir reģenerācijas laiks. Visam, kas uzsākts augošā mēness 12 dienās, ir daudz lielāks efekts, tāpēc tas ir labākais laiks eļļas masāžām, barojošām procedūrām un maskām.

Ieskaties dažās idejās – esam jau iepriekš rakstījuši par lieliskām sejas maskām, ko vari pagatavot pati, kā arī atklāj citus skaistumkopšanas trikus.

Pilnmēness laikā āda šķiet visabsorbējošākā, tāpēc sejas eļļām, augu kompresēm vai eļļas vannām ir optimāls efekts. Ja jums katru mēnesi ir tikai nedaudz laika, lai palutinātu sevi, tad rezervējiet savlaicīgi sev meistarus tieši uz pilnmēness laiku!

Ja dārzā audzējat pats savus garšaugus aromterapijas procedūrām, labākais laiks to novākšanai ir tieši pilnmēness.

Dilstošs mēness ir piemērots laiks, lai sāktu diētu vai pretcelulīta programmu. Ir dažādi veidi un idejas, kā cīnīties ar celulītu. Par to vairāk – citos rakstos.

Jauns mēness – šis ir visefektīvākais laiks organisma attīrīšanai un detoksikācijai. Īstais laiks sulu kūrēm un citām attīrošām procedūrām. Jauns mēness arī ir labākais laiks vaksācijai vai zobu labošanai. Runā, ka šai periodā cilvēki mazāk izjūtot sāpes, savukāt pilnmēness laikā – tieši pretēji.

Izmēģini un pārliecinieties par mēness cikla ietekmi uz skaistumkopšanas procedūru efektivitāti! Un noteikti padalieties ar savu pieredzi! Mums patiesi būs interesanti uzzināt – vai patiešām skaistuma kūres noteiktos mēness periodos strādā efektīvāk?