Mobilais riepu serviss – kad nepieciešama palīdzība uz ceļa tūlīt!

Caurdurta auto riepa uz ceļa? Vai citu iemeslu dēļ sabojāta riepa? Diemžēl šī situācija uz Latvijas ceļiem nav nemaz tik reta. Ko tādos gadījumos darīt?

Ne visām mašīnām, īpaši jaunāka ražojuma, komplektācijā ir iekļauta rezerves riepa. Un, ja atceramies, ka ar rezerves riepu nemaz nekur tālu nevar aizbraukt (labi, ja līdz tuvākajam riepu maiņas servisam), turklāt lēnītēm, tad varbūt lielāka jēga ir uzreiz mainīt uz normālu riepu? Bet kur pie tādas tikt, piemēram, meža vidū?

Atbilde būs zvans mobilajam riepu servisam. Tāds nudien eksistē!

 Ja esi palicis uz ceļa ar sasistu riepu, tukšu degvielas bāku vai izlādējušos akumulatoru, nebēdā, bet zvani riepu remonta servisam, kas sniegs nepieciešamo tehnisko palīdzību uz ceļa. Turklāt 24 stundas diennaktī! Un, jā, arī svētkos un brīvdienās!

Mobilais riepu serviss “AK Riepu Ekspress” piedāvā sekojošus riepu montāžas un citus pakalpojumus izbraukumā:

  • Riepu maiņa Jums ērtākajā vietā un laikā, tai skaitā arī sezonas riepu maiņa
  • Akumulatora uzlādēšana motora iedarbināšanai ar profesionālu aprīkojumu
  • Akumulatora vai ģeneratora pārbaude un maiņa, ja tāda nepieciešama
  • Riepu remonts, balansēšana un maiņa pret jaunu, ja ir tāda nepieciešamība
  • Disku maiņa
  • Citi sīki remontdarbi uz ceļa
  • Degvielas uzpilde

Protams, vēl labāk ir parūpēties par savu riepu stāvokli laikus, un doties uz riepu servisu pašam, negaidot negadījumu uz ceļa.

“AK Riepu Ekspress” sniedz riepu servisa pakalpojumus arī uz vietas, servisā. Neskaitot riepu sezonālo maiņu, riepu balansēšanu, montāžu un remontu, riepu serviss piedāvā arī vieglo automašīnu kondicionieru pārbaudi un uzpildi, jaunu riepu tirdzniecību, kā arī diskus, akumulatorus un eļļas – visu tavam auto.