Muļķīgākās un banālākās lietas, par kurām regulāri strīdas pāri

pixabay.com

Kopdzīve, īpaši, ja tā norit ne pirmo gadu, mēdz nebūt viens vienīgos rožu lauks. Agrāk vai vēlāk arī vissaticīgāko pāru starpā rodas pa kādam kašķim. Īpaši bieži mēdz būt muļķīgie un banālie strīdiņi, kurus vēlāk atceroties, gribas vien kārtīgi izsmieties. Kas tad ir muļķīgās lietas, par kurām ar apbrīnojumu regularitāti mēdz sastrīdēties dzīvesbiedri?

- "Kāpēc tu man nepateici kas tas ir’’ kašķis! Zem šī nosaukuma slēpjas sekojošs stāsts – vīrietis nolemj ieiet dušā. Šim nolūkam viņam vajadzīga dušas želeja. Tā vietā, lai paņemtu ierasto mazgāšanas līdzekļa pudeli, nezināmu iemeslu dēļ, tiek paņemts kaut kas cits. Un tad pēc minūtēm divām atklājas, ka šis "kaut kas cits" ir epilācijas krēms, tonējošais šampūns, veļas mīkstiņātājs vai kaķa atblusošanas līdzeklis. Tieši šādā veidā - ar skaļu bļāvienu no vannas istabas sākas kašķis ar nosaukumu "Kāpēc tu man nepateici, kas tas ir?’"

-   Navigācijas kašķis. Šis muļķīgās strīdēšanās iemesls papildus komentārus neprasa. Kuram pārim gan sanācis pavadīt dienu automašīnā savstarpēji apmainoties ar tādām frāzēm, kā – "Es tev teicu, ka tas navigators nekam neder !’", "Es skaidri atceros, ka mēs pagājušajā reizē arī pa šo ceļu braucām!", "Tāda ceļa te iepriekš nebija!", "Iemācies vienreiz atšķirt labo pusi no kreisās" un tamlīdzīgi.

-  Ilgi noturētā garduma kašķis. Iedomājieties situāciju – vēls vakars, viens no pāra ir ērti iekārtojies dīvānā pie labas filmas. Pēkšņi kino baudītājam sāk mežonīgi gribēties kaut ko garšīgu. Ilgi tiek domāts, kas gan varētu būt šis kārotais gardums. Un pēkšņi galvā ataust gaisma – nekas šobrīd nevarētu būt brīnišķīgāks kā tantes Ārijas aizpagājušajos Ziemassvētkos uzdāvinātas rozīnes šokolādē. Virtuves skapīši tiek cītīgi pārmeklēti, bet rozīņu tur nav! Operatīvās izmeklēšanas rezultātā izrādās, ka tās apēdis dzīvesbiedrs. Un vēl trakāk – noziegums pastrādāts jau gadu atpakaļ!

-  Zeķu kašķis! Kurš gan nezin veco labo zeķu kašķi? Tā nav nekāda banāla anekdote. Strīdi par izmētātajām (vīriešuprāt – rūpīgi novietotajām) zeķēm tik tiešām notiek ļoti bieži. Problēma ar šo strīdu gan ir tāda, ka nereti tas kļūst par kaut ko nopietnāku kā muļķīgu kašķīti.