Nepieciešama saviesīga pasākuma apskaņošana un apgaismošana?

Esi nolēmis noorganizēt saviesīgu pasākumu – izrādi, koncertu, prezentāciju, kāzas vai vienkārši ballīti? Ja jā, tad šis ir domāts tieši tev.

Kā zināms katrs saviesīgs pasākums ir īpašs, kur katrs sīkums un nianses ir svarīgas un tas tiek plānots ar īpašu rūpību. Kad pasākuma plānošana nonāk līdz sadaļai – skaņa un gaisma, kas ir neatņemama pasākuma sastāvdaļa, tad vislabākais veids kā to darīt - ir uzticēt to profesionālim.

Ja padomā ir kāda grupa, ansamblis vai viens mūziķis, ko ir vēlme redzēt muzicējam, ņem vērā, ka mūziķiem uzstāties visu pasākumu bez pārtraukuma ir neiespējami, tādēļ SIA “JP sound & light” pārstāvis Jānis Puķītis iesaka jau laikus padomāt, kā aizpildīt pauzes un kas nepieciešams, lai pasākuma laikā nerastos neveiklas pauzes. Te palīgā nāks dīdžejs, kas ar atbilstošu mūziku palīdzēs uzturēt vakara jautrību un noskaņu. Skaņu režisors arī ir neatņemama sastāvdaļa lielos pasākumos, jo tikai profesionālis varēs saregulēt skaņu kas ir tīkama vairumam apmekletāju. 

Tā pat kā dīdžeja pienākumus uzticēt labāk speciālistiem ar pieredzi, tieši tā pat ir ar pasākuma apgaismošanu. Gaismu spēles un dažādi gaismu akcenti pasākumam piešķir gan svinīgu, gan romantiku, gan īpašu nozīmi. 

SIA “JP sound & light” šajā nozarē darbojas jau vairāk kā 17 gadus un ar savu pieredzi var palīdzēt ikvienam pasākuma rīkotājam.