No naida līdz mīlestībai – aktrise Ieva Florence - Vīksne atklāj pikantas detaļas par iepazīšanos ar vīru

Diskusija. Ieva Florence - VīksneSTV Ekrānšāviņš

Viesojoties Naura Brikmaņa un viņa sievas Aijas Selgas – Brikmanes jaunajā sarunu šovā “Ģimenes sarunājas”, kas skatāms televīzijas kanālos “ReTV” un “STV Pirmā!”, aktrise Ieva Florence – Vīksne atklājusi visai pikantas detaļas par iepazīšanos ar vīru Oskaru. Izrādās, tā nebūt nav bijusi mīlestība no pirmā acu skata. Gluži otrādi – pirmo reizi satiekoties, iespaids nav bijis tas labākais un abiem pat veidojušās izteiktas antipātijas vienam pret otru. Tomēr mīlestība izrādījusies stiprāka un pavisam nemanot jauniešu starpā uzplaukusi draudzība, kas pāraugusi dziļākās jūtās.

Kā raidījumā atklāj populārais aktieru pāris, simpātijas radušās nejauši – aktiermeistarības kursā, kad pedagogi devuši pārbaudījumus aizvērtām acīm atpazīt savus kursabiedrus. Ievai uzdevums nav sagādājis grūtības līdz brīdim, kad nostājusies pie Oskara un jutusi “tauriņus vēderā”. Kad atvērusi acis, bijusi pārsteigta, ka tas ir Oskars: “Tikai ne viņš!” Pēc tam Ievai ļoti ilgi “vilka” pie Oskara, bet aktrise jūtas centusies apslāpēt.

Katru nedēļu Brikmaņu ģimene pie sevis aicinās sabiedrībā zināmus pārus, sarīkos īstu mājas ballīti, spēlējot pāru spēles un atklāti izrunājoties, kā slavenības pārvar grūtības ģimenē un kā dalās ar pozitīvo. Izklaidējošais un iedvesmojošais sarunu šovs “Ģimenes sarunājas” skatāms otrdienās plkst. 19:10 kanālā “ReTV”, un trešdienās plkst. 22:00 televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”