No svētdienas vasaras vilcienu kustības grafiks, atklāti jauni reisi un atjaunoti atceltie vilcieni

Vilciens, foto by Suzzan07, pixabay.com

Šī gada 14. jūnijā spēkā stāsies vasaras sezonas vilcienu kustības grafiks, kurā iekļauti sezonālie papildvilcieni piejūras virzienos un atjaunoti ārkārtējās situācijas laikā atceltie vilcieni, informē Agnese Līcīte Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja.

Jauns reiss: Rīga-Valmiera-Rīga

Vienlaikus regulārais saraksts ir papildināts ar jauniem reisiem starp Rīgu un Valmieru nedēļas nogalēs.

Vilcienu kustības pamatsarakstā iekļauti jauni reisi maršrutā Rīga-Valmiera-Rīga nedēļas nogalēs. No Rīgas uz Valmieru vilciens aties svētdienās plkst. 21.20 un no Valmieras uz Rīgu tas dosies piektdienās plkst. 20.20. Pa ceļam pasažieru apmaiņa tiks veikta septiņās lielākajās pieturvietās.

Ierasti vasaras sezonai vilcienu saraksts ir papildināts ar papildu reisiem uz atpūtnieku iecienītajiem galamērķiem Jūrmalas un Saulkrastu virzienā.

Atjaunotie reisi

Ņemot vērā, ka no 10. jūnija valstī ir beigusies ārkārtējā situācija, stājoties spēkā vasaras vilcienu kustības grafikam, tiek atjaunoti 16 atceltie vilcienu reisi Dubultu, Carnikavas, Ogres/Lielvārdes un Jelgavas virzienā.

Par pārcelto darba dienu

Aicinām pasažierus ņemt vērā, ka š.g. 13. jūnijā vilcieni kursēs atbilstoši darbadienu sarakstam, un pasažieriem vilcienos atļauts braukt ar abonementa biļetēm mēneša darba dienām. Savukārt 22. jūnijā vilcieni kursēs atbilstoši brīvdienu sarakstam, un pasažieriem vilcienos ar abonementa biļetēm mēneša darba dienām braukt nav atļauts.

“Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas uz priekšu, jau ietver visas minētās izmaiņas.

Noteikumi saistībā ar Covid-19

Atgādinām, ka joprojām ir spēkā prasība, braucot vilcienā, lietot mutes un deguna aizsegu!