Noderīgi padomi mammām vasarā VIDEO

pexels.com

Vasara ir lielisks gadalaiks, bet arī ļoti nogurdinošs mammām. Ikdienu noteikti atvieglos trīs bērnu mammas Emily Norris atjautīgie un pašas pieredzē pārbaudītie padomi. Turklāt to īstenošana neprasa ne lielas pūles, ne finansiālus ieguldījumus.

1. Lai nodrošinātu bērnam labu miegu, var apbruņoties ar foliju un skoču un aizlīmēt logus bērnistabā vai guļamistabā. Folija rulli varēs ērti paņemt līdzi arī uz vasarnīcu, kempingu vai braucot ciemos. Tas nekādā veidā neietekmēs loga funkcijas un neatstās pēdas, bet radītais efekts būs patīkami aptumšota telpa.

2. Ja laiks tiek pavadīts publiskās peldvietās un rotaļu laukumos, gudri būs bērnu garderobi veidot košās krāsās – lai savējos varētu pamanīt un atšķirt jau pa gabalu.

3. Jogurta saldējumu var pagatavot pavisam vienkārši – jogurta trauciņam iegriezt ar nazi vāciņā un griezuma vietā ielikt tējkaroti un ievietot saldētavā. Pēc sasalšanas trauciņu no ārpuses var nedaudz paturēt zem silta ūdens strūklas, lai atvieglotu izņemšanu.

4. Arbūza ēšanai vienmēr nav jābūt ķēpīgai un sarežģītai! Arbūzu jāsagriež trīsstūra formas daļās, jāiegriež mizā ar nazi un griezuma vietā jāievieto koka saldējuma kociņš. Šādi našķi varēs ērti turēt rokās. Turklāt šādā veidā arbūzu var arī sasaldēt un nodrošināt bērniem veselīgu, atvēsinošu gardumu bez lieka cukura.

5. Bērniem saldējuma ēšana mēdz aizņemt ilgāku laiku un tas rezultējas nopilinātā apģērbā un lipīgās rokās. Papīra keksiņu formiņas palīdzēs no tā izvairīties – atliek tām apakšā iegriezt nelielu līniju un caur to uzspraust uz saldējuma kociņa.

6. Papīra keksiņu formas aizturēs arī kukaiņus no dzēriena glāzēm vai bundžām – tieši tāpat ir jāiegriež neliels caurumiņš kurā iespraust salmiņu un tad apgrieztā veidā formiņu novieto virs glāzes vai bundžas.

7. Svarīgi ir mantas sapakot jau iepriekšējā vakarā pirms došanās izbraucienā, tas neradīs paniku un apjukumu no rīta. Tāpat iepriekšējā vakarā var sasaldēt mazās sulas paciņas, kas dienas laikā karstajā saulē gan atkusīs, bet līdz tam brīdim palīdzēs uzturēt vēsu temperatūru pārtikas somā.

8. Ja mazajam bērnam ļoti gribas spēlēties ūdenī, bet jūras krasts šķiet pārāk draudīgs, vecāki var izveidot nelielu baseiniņu izrokot smiltīs seklu bedri, izklājot to ar ūdens izturīgu galdautu vai plēves dušas aizkaru un piepildot ar ūdeni.

9. Makus, telefonus vai rotaslietas var “paslēpt” nelietotā mazuļa pamperā – no ārpuses tas ir necaurredzams un diez vai kādam garnadzim radīs lielu interesi.

10. Lai pasargātu telefonu no smiltīm, to var ievietot parastā sviestmaižu maisiņā ar “zip-lock” aizdari. Telefonu varēs izmantot, neuztraucoties, ka pēc dienas pie jūras tas būs jānes uz remontu.

Kā šie un arī citi padomi izskatās realizēti dzīvē - apskati video materiālā!