Noderīgi stila padomi dāmām ar kuplām krūtīm

Kuplu formu īpašnieces noteikti piekritīs, ka neproporcionāla ķermeņa uzbūve un izteikti lielas krūtis var būt arī kā apgrūtinājums piemērota tērpa izvēlē. Kādam apģērbam dot priekšroku, ja augšdaļa no pārējā ķermeņa atšķiras pat par vairākiem izmēriem? Tieši šis jautājums būs aktuāls raidījuma “Ievas jaunās pārvērtības” dalībniecei - mūzikas skolotājai Ingai no Auces. Stiliste Indra Salceviča dāmai sniegs vērtīgus padomus, kas noderēs ikvienai no mums:

Dod priekšroku divdaļīgiem tērpiem

Sievietēm, kuras daba apveltījusi ar lielām krūtīm un smalku sēžamvietu, ir ļoti grūti atrast piemērotas kleitas. Visbiežāk priekšroka tiek dota tunikveida kleitām, taču stiliste tā vietā rekomendē izvēlēties tērpus, kas sastāv no divām daļām. Piemēram, bikses un blūzes vai svārkiem un džempera, tā daudz veiksmīgāk veidojot ķermeņa proporciju.

• Neaizmirsti par dekoltē

Vizuāli mazākas krūtis palīdzēs padarīt arī dekoltē, tāpēc izvēlies vai nu “V” vai cita veida padziļinātus izgriezumus.

• Izvairies no liekiem akcentiem

Jebkura apģērba detaļa – kabatas, volāni, kas ir uz krūtīm, tās vizuāli palielina. Tāpēc centies priekšroku dotu tērpiem, kurus nerotā papildus akcenti krūšu daļā.

Saki “nē” rūtīm

Dažādi raksti un ziedu motīvi nenoliedzami atsvaidzina un izkrāso garderobi, taču kuplu formu īpašniecēm vajadzētu izvairīties no rūtīm, kas vēl vairāk palielinās apjomu. Tā vietā izvēlies, piemēram, horizontālas līnijas.

• Izvēlies īsas rotas

Priekšroku dod rotām, kuras ir tuvu kaklam. Garās rotas vēl vairāk akcentēs krūšu daļu.

• Izvairies no īsa matu griezuma

Gari vai pusgari mati galvu padarīs vizuāli lielāku, tā mainot arī ķermeņa proporciju. Īss matu griezums iepretim kuplai krūšu daļai papildus akcentēs auguma atšķirības.

• Dod priekšroku raibām, rūtainām vai puķainām biksēm vai svārkiem

Spilgtas bikses un svārki palīdzēs novērst uzmanību no ķermeņa augšdaļas un sabalansēs kopējo tēlu.