Opel un Peugeot vēl efektīvāki un videi draudzīgāki

Ļaujiet mums uzminēt, kādiem jābūt jūsu sapņu auto svarīgākajiem parametriem! Drošam, uzticamam, izturīgam un ekonomiskam. Tādam, kas “maz ēd, maz prasa, bet daudz sniedz pretī”. Tad laiks doties uz AMSERV KRASTA autosalonu, kas pārstāv Opel un Peugeot zīmolus.

Tieši šiem abiem zīmoliem nākamajā gadā gaidāms fantastisks jaunu modeļu piedāvājums Latvijā iecienītākajās auto klasēs. Divi jauni Opel – Opel Corsa un Opel Grandland X Hybrid 4, un divi jauni Peugeot – Peugeot 208 un Peugeot 2008. Svarīgi, ka Corsa un abi Peugeot modeļi līdzās tradicionālajiem benzīna dzinējiem būs pieejami pilnībā elektriskās versijās kā elektromobiļi, bet Opel Grandland X Hybrid 4 būs aprīkots ar hibrīddzinēju. Ko tas nozīmē jaunajiem īpašniekiem? Videi draudzīgu, ekonomisku, teicamas kvalitātes automobili, kas ilgtermiņā sniegs būtisku līdzekļu ietaupījumu. Iepazīsimies tuvāk!

Opel Corsa jau sestajā paaudzē

Jā, šim Latvijā labi zināmajam modelim nākamajā gadā pievienosies jau sestā paaudze. Jūs gaida tikšanās ar dinamisku, efektīvu auto, kas būs pieejams arī ar astoņu pakāpju transmisiju. Viegls virsbūves dizains un vadītāja zemā sēdpozīcija uzsver auto vispārējo sportisko iespaidu. Jaunā Corsa būs aprīkota ar modernām braukšanas atbalsta sistēmām, inovatīvu informācijas un izklaides aprīkojumu, kā arī piedāvās lielisku cenas un veiktspējas attiecību. Corsa modeļu piedāvājumā būs bāzes versija Edition, izteikti komfortablā Elegance versija un sportiskā GS Line, kā arī pilnībā elektriskais modelis Corsa-e.

Spēcīgais Opel Grandland X Hybrid 4

Šis modelis pieder Opel SUV saimei un ir Opel pirmais uzlādējamais hibrīds. Līdzās respektablajam dizainam tas piedāvā 300 ZS un pilnpiedziņu, 4 braukšanas režīmus: elektrisko, hibrīda, pilnpiedziņas un sporta. Grandland X Hybrid 4 aprīkots ar jauno Opel Connect telemātikas servisu. Noderīgas funkcijas, piemēram, Live Navigation ar satiksmes informāciju tiešsaistes režīmā, automobiļa datu attālināta pārbaude ar viedierīces lietotni, tiešais savienojums ar tehnisko palīdzību un avārijas zvans vadītājam un pasažieriem sniegs sirdsmieru jebkuros ceļa apstākļos.

Racionālais Peugeot 208

Kompaktais Peugeot 208 būs pieejams trīs versijās – ar elektrisko, benzīna vai dīzeļdzinēju. Pirmo reizi mazo automobiļu segmentā PureTech 100 ZS un 130 ZS motori pieejami arī ar EAT8 automātisko astoņu pakāpju transmisiju. Peugeot 208 tiks aprīkots ar jaunākās paaudzes vadītāja digitalizēto i-Cockpit® darba vietu. Liela uzmanība veltīta sīklietu glabātuvēm, kas salonu padara organizētu un sakārtotu.

Peugeot 2008 – elegantais pilsētnieks

Ietilpīgais un efektīvais Peugeot 2008 pieejams ar elektrisko, benzīna un dīzeļdzinēju. Kā jaunums un pat liels retums šajā segmentā ir Peugeot zīmola tehnoloģiskā kompetence – aprīkojums un braukšanas palīgsistēmas, kas ir aizgūtas no augstāko segmentu modeļiem. Piemēram, Drive Assist plus palīgssistēma, kas paver ceļu daļēji autonomai braukšanai, parkošanās palīgsistēma, kas automātiski pārvalda stūrēšanu, iebraucot un izbraucot no stāvvietas, un atstājot tikai 60 cm atstarpi starp automašīnām, kas novietotas stāvvietā, jaunākās paaudzes automātiskā avārijas bremzēšanu, kas atpazīst arī gājējus un riteņbraucējus gan dienā, gan naktī un paplašinātā ceļazīmju atpazīšanas funkcija.

Gaidīsim jūs AMSERV KRASTA autosalonā, Krasta ielā 66, Rīgā. Labi auto labā vietā!