Oriģinālas idejas skaidu plākšņu izmantošanai interjerā

OSB skaidu plāksnes ir lielisks veids, kā jebkurā telpā ienest siltuma, mājīguma un dabīguma izjūtu, netērējot  lielus līdzekļus. Pateicoties savām labajām īpašībām, skaidu plāksnes būs piemērotas dažādiem mērķiem.

1. No skaidu plāksnēm iespējams izgatavot mēbeles – skapīšus, plauktiņus, galdus un pat veselu virtuves iekārtu.

2. Skaidu plāksnes lieliski saskan ar dažādām krāsām – gan klasiski melnu, baltu un pelēku, gan košiem toņiem – sarkanu, zilu, zaļu.

3. Koka faktūra un raksts harmoniski kontrastē ar metālu un stiklu, ļaujot radīt patiešām unikālus interjera priekšmetus, piemēram, galdu ar metāla kājām.

4. Skaidu plāksnes iespējams izmantot gan grīdas, gan griestu apdarē, gan abos vienlaicīgi, padarot telpu īpaši omulīgu.

5. Sienas no skaidu plāksnēm būs lielisks fons, uz kura izcelties minimālisma stilā veidotam, askētiskam interjeram, vienlaicīgi novēršot risku, ka telpa šķitīs nemājīga vai tukša.

6. Skaidu plākšņu raksts īpaši izcelsies un iegūs siltu noskaņu, ja plātnes būs gaismas ķermeņu tuvumā.

7. Skaidu plāksnes iespējams arī nokrāsot kokam neierastās krāsas, piemēram, melnas vai baltas. Krāsotām skaidu plāksnēm tik un tā būs redzama koka faktūra, radot īpaši oriģinālu noskaņu.

8. Mēbeles no skaidu plāksnēm lieliski izskatīsies gan uz dabīgā koka grīdām, gan lamināta vai linoleja ar koka rakstu.

9. Skaidu plāksnes lieliski strādā ar pretstatiem, piemēram, tumšām, gludām virsmām, vienlaicīgi gan izceļoties, gan harmonizējot kopskatu.

10. Dabiskā koka un urbāno materiālu (plastmasa, metāls) apvienojums teicami atspoguļo mūsdienu mainīgo pasauli ar nezūdošām vērtībām.

Kur iegādāties OSB plāksnes?

Kokskaidu plāksnes savu oriģinālo ideju realizācijai iespējams iegādāties SIA Ergoss – uzņēmumā, kas dibināts 1997. gadā. Kompānijā Ergoss iegādājamais kokskaidu materiāls apvieno augstu izturību ar teicamu elastību.

Turklāt īpaša apstrāde nodrošina ugunsizturību un mitrumizturību. SIA Ergoss īpašnieku uzkrātā pieredze un zināšanas ļauj piedāvāt klientiem gan kokapstrādes pakalpojumus, gan kokapstrādes izejmateriālu tirdzniecībā.