Padomi dušas kabīnes izvēlei

Pirms iegādāties un uzstādīt dušas kabīni, der ņemt vērā dažus padomus, kas palīdzēs izvēlēties kvalitatīvu un piemērotu preci.

Ražotājs

Labas dušas kabīnes spēj ražot tieši uz to specializējušās ražošanas rūpnīcas. Svarīgi pievērst uzmanību tieši ražotājam! Nopietns ražotājs ir zināms (nav obligāti jābūt skaļam firmas nosaukumam), tam ir pieejama attīstīta interneta mājas lapa. Jo nopietnāks ražotājs, jo preču sortiments ir lielāks – daudzveidība furnitūrā, izmēros, dizainā un arī nestandarta risinājumos. Jebkāda veida daudzveidība liecina, ka ražotājs ir īsts un kvalitatīvs.

Kā dušas kabīne projektēta

Lai zinātu, ka kabīne tiešām ir laba, jāpievērš uzmanība, kā tā ir projektēta – vai ar jebkāda veida nobeigumiem, slieksnīšiem, turētājiem, rokturu stiprinājumiem, profiliem utt. No tā, cik tas viss ir kvalitatīvs, ir atkarīga funkcionalitāte un kalpošanas laiks. Cilvēks, kurš ar šo ikdienā nesaskaras, nesaprot atšķirību šajās niansēs, tādēļ labāk meklēt profesionālu speciālistu - meistaru, ar ko konsultēties pirms dušas kabīnes iegādes.

Servisa nodrošinājums un rezerves daļu pieejamība

Cilvēki parasti par šo neaizdomājas, līdz nav sākušās problēmas ar jebkāda veida defektiem, reklamācijām, tecēšanām utt. Būtiski noskaidrot, vai konkrētais piegādātājs vai ražotāja pārstāvis piedāvā attiecīgu servisu un vai servisa cilvēki spēj risināt jebkāda veida problēmas. Nopietniem ražotājiem, kuriem ir stabila vēsture, atšķirībā no maziem ražotājiem, ir pieejamas rezerves daļas, kas spēj nolietoties, pat 10 gadu ilgā periodā, sākot no produkta noņemšanas no ražošanas. Tādā veidā tiek nodrošināta kabīnes kalpošanas mūža pagarināšana. SIA „VANNU DUŠU SERVISS” ir uzņēmums, kas nodarbojas ar vannu, masāžas vannu, dušas un tvaika kabīņu uzstādīšanu, servisa veikšanu un tirdzniecību. 

Kvalitatīvs meistars

Ja ir labs ražotājs, tad nav svarīgi, kādas ir durvis – bīdāmas, veramas, uz augstāka vai zemāka paliktnīša, vai vispār bez, visi risinājumi kalpos. Svarīgi, lai ne tikai pats produkts ir labs, bet arī, cik tas ir kvalitatīvi uzlikts. Mēdz būt, ka lētāka dušas kabīne, bet kvalitatīvi montēta, kalpo ilgāk par dārgu un nekvalitatīvi uzliktu dušas kabīni, kas klientam var šķist kā brāķis, taču patiesībā vaina var būt meistara nekvalitatīvas montāžas dēļ. Tādēļ kvalificēts meistars ir ļoti būtisks! SIA „VANNU DUŠU SERVISS” ir veic uzstādīšanu, kas nodrošināta ar garantiju saistībām.

Uzstādīšanas vieta

Pirms kabīnes iegādes jāņem vērā uzstādīšanas vietas specifikas. Bieži tiek būvētas speciālas nišas (no sienas līdz sienai), kas domātas aizslietņiem un durvīm. Būvnieki mēdz neievērot to, ka dušas kabīnēm ir standartizēti izmēri (ik pa 10 cm) un pat mēģinot to ievērot, būvējot bieži vien šie izmēri nav ieturēti. Dušas durvīm, kas paredzētas nišā iespēja regulēt tās, platumā uzstādot ir no 1 – 4cm, bet ne vairāk un mazāk. Ja klients zina, ka attiecīgajās robežās neiekļaujas, jāmeklē nestandarta risinājumi. Ņemot vērā būvniecības kļūdas vai plānojuma specifiku, jārēķinās, ka var tikt sadārdzinātas izmaksas. Bieži vien izvēloties dušas kabīni, nepieciešams aili pārmērīt un noteikt, vai tās i precīzos izmēros, vai nav atkāpes no vertikāles - vai sienas negāžas uz iekšu un āru, vai apakša ir horizontāla. Tas ir izteikti gadījumos, kad ir flīzēta grīda. Tā nav problēma, ja flīzējums izveidots kvalitatīvi – gan labi kritumi, gan laba hidroizolācija apakšā.