Padomi elegantam un mājīgam interjeram

Unsplash.com
Daudzi savos mājokļos var izpausties kā īsteni interjera dizaineri un nodemonstrēt savu gaumi un vājību uz kādu noteiktu stilu. Tomēr interjera dizaineri aicina būt uzmanīgiem un atgādina, ka viss šarms slēpjas detaļās.

Kaut daudzi cer viesus patīkami pārsteigt ar savu izsmalcināto mitekli, lēti fotorāmji un fluorescējošas gaismas spuldzes esot tieši tas, kas viesiem "iekrītot acīs" pirmās, apgalvo stila eksperti.

Viņi noteikuši sešas kļūmes, kas jūsu interjera pērles no efekta padara par defektu:

  1. Koši gaismekļi. Pārlieku spēcīga gaisma var likt visam istabas iekārtojumam izskatīties nepievilcīgi un pat lēti. Silta un maiga gaisma būs lielisks papildinājums interjeram, kas izcels labāko istabas iekārtojumā un radīs mīlīgu atmosfēru.
  2. TV vadi un lieli statīvi. Interjera eksperti uzskata, ka vadu mudžekļi patiešām spēj sabojāt visu iespaidu, tāpēc nevajag slinkot, bet iestrādāt vadus sienā jau remonta laikā, vai arī netaupīt uz bezvadu ierīcēm.
  3. Pārlieks minimālisms. Protams, saka, ka "mazāk ir vairāk", tomēr interjera eksperti norāda, ka, lai mājoklim piešķirtu eleganci, tajā vēlams ievietot kādu smalku, dekoratīvu detaļu. Kā piemēru viņi min nelielu, izsmalcinātu atpūtas krēslu, kam piemīt arī sava funkcionalitāte.
  4. Nekvalitatīvi rāmji. Eksperti neizprot, kādēļ smalks mākslas darbs, vai īpaši tuva un mīļa fotogrāfija jāsabojā, to ieliekot neglītā rāmī. Ieteikums ir pievērst uzmanību ne tikai saturam, bet arī tam, kas to ietver un izvēlēties rāmi pareizi. 
  5. Vertikālās žalūzijas. Kaut tās ir ļoti praktiskas, lai norobežotos no saules gaismas un svešiem skatieniem, tomēr tās veido pārlieku lietišķu un nemājīgu vidi.
  6. Papīra abažūri. Daudzveidīgie papīra lampu abažūri, protams, vilina ar cenu un bieži viena arī ar dizainu, tomēr eksperti norāda, ka šie gaismekļi jebkuram interjeram nozags visu eleganci.

Nepieļaujiet tās un būsiet pārsteigti par viesu atzinīgajiem vārdiem!
Lai izdodas!