Pasākumu programma 31. decembrī Latvijā

pexels.com

Rīga

Rīgā tradicionāli Vecgada pasākumi norisināsies 11. novembra krastmalā no plkst. 21.00 līdz plkst. 03.00 naktī. 

Jau no plkst. 21.00 uzstāsies Deniss Paškevics ar grupu "Funk Therapy", pēc tam 11. novembra krastmalā spēlēs grupas “Dzelzs vilks”, “Musiqq” un “Big Al & The Jokers”. Pusnaktī būs vērojama svētku uguņošana. Pēc tās svinības turpināsies kopā ar leģendārās grupas “Queen” atveidotājgrupu “Killer Queen” no Liebritānijas. Svinību vietā iedzīvotājus izklaidēs arī dīdžeja Arta Volfa muzikālās performances. Pasākumu vadīs Māris Grigalis. 

Lai pasākums būtu mājīgāks, būs iespēja sildīties pie ugunskuriem un baudīt siltus dzērienus un ēdienus, ko varēs iegādāties pie vietējiem tirgotājiem. 

Svētku pasākumi notiks arī Vecrīgā. Doma laukumā uzstāsies dīdžejs Artis Volfs, bet pēc pusnakts par jautrību gādās dīdžejs Toms Grēviņš. Līvu laukuma tirdziņā Jaunā gada koncertā uzstāsies grupa “Billy B and this Sonic Rockets”. Pēc pusnakts Līvu laukumā apmeklētāji varēs dejot pasaules hitu un populāru melodiju pavadījumā. 

Pierīgā

Daugmales multifunkcionālajā centrā no plkst.21.00 Vecgada balle kopā ar brāļiem Auzāniem. Ieejas maksa – EUR 15, rezervējot vietu iepriekš – EUR 12.

Doles tautas namā gadumijas balle no plkst. 22.00 ar grupu “Deserts” & draugi". Īpašais viesis – dziedātājs Einārs Vītols. Ieeja EUR 15–20.

Katlakalna tautas namā no plkst.22.00 Jaunā gada sagaidīšanas balle kopā ar muzikālo apvienību “Quatro”. Ieeja EUR 15–20.

Ķekavas kultūras namā gadumijas balle tikai pieaugušajiem kopā ar grupu “Ginger band”. Vietas pie galdiņiem ar pašu sarūpētu cienastu. Ieeja – EUR 15. Sākums plkst. 22.00

Baložu kultūras namā gadumijas balle kopā ar grupu “Jūrkant”. Sākums plkst. 22.00. Vietas pie galdiņiem ar pašu sarūpētu groziņu. Ieeja EUR 15–20.

Saulkrastos no plkst. 23.00 Saules laukumā Jaunā gada svinības ar DJ CHUBRX un Agnesi Rakovsku. Pusnaktī – salūts. No plkst. 0.30 kultūras namā “Zvejniekciems” balle ar rokenrola grupu “Eddie Dove Band”. Aicina ierasties 50., 60. vai 70. gadu stilam atbilstošā apģērbā. Ieeja – EUR 10–15.

Kurzemē

Kuldīgas Pilsētas dārzā – kopīga Jaunā gada sagaidīšana un svētku uguņošana. Uz skatuves kāps “Līvi”. Īsi pirms pusnakts – Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas uzruna. Svētku salūts Ventas krastā, ko varēs vērot no Pils ielas un senā ķieģeļu tilta. Pēc salūta mūzikas programmu piedāvās DJ Jānis Ozols. Pasākums no plkst. 23.00

Kandavas kultūras namā Jaungada balle ar grupu “Starteris”. Sākums plkst.22.00. Pusnaktī Kandavas Promenādē svētku uzruna un salūts. Ieeja – EUR 7–10.

Plkst .22.00 Kabilē, saieta namā “Sencis”, Vecgada balle kopā ar grupu “Saulvējā”. Ieeja – EUR 5.

Kurmāles pagasta pasākumu zālē Jaungada balle ar grupu “Līdzsvars”. Ieeja – EUR 5–10. Sākums plkst.22.00

Plkst. 23.00 Rendas kultūras namā Jaungada balle ar Normundu Cielavu. Ieeja – EUR 5–7.

Plkst. 23 Vārmes sporta hallē – Vecgada masku balle ar grupu “Kurzemnieki”. Ieeja – EUR 3.

Plkst. 23.00 Liepājā, laukumā pie koncertzāles “Lielais dzintars”, šogad Jaunais gads tiks sagaidīts, savijoties latviskām tradīcijām ar leģendāru pasaules roku, kurā veco gadu pavadīs latviešu etnogrupas “Tautumeitas” un jauno – 2020. gadu iesāks jaudīgi ar Lielbritānijas tribute grupu “Killer Queen”.

Plkst. 22 Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā Jaungada balle ar grupu “Roja”; plkst. 23.55 svētku uzruna, pusnaktī – salūts. Ieeja – EUR 7–10.

Saldus sporta kompleksā Jaunā gada balle kopā ar grupu “Credo”. Ieeja – EUR 20–25. Pasākums no plkst. 22.00 Tāpat Saldū Jaunā gada sagaidīšana notiks arī O. Kalpaka laukumā, plkst. 23.50. 

Plkst. 22 Talsu tautas namā Gadumijas balle, kur viesus izklaidēs asprātīgais, humoristiskais vakara vadītājs improvizators, “Pusnakts šova septiņos” pelēkais kardināls Kozmens. Par atraktīvām dejām latviešu un pasaules hitu ritmos gādās laba garastāvokļa virtuozi – muzikālā apvienība “No Boundaries”. Ieeja – EUR 20.

Talsu Pilsētas laukumā Jaunā gada sagaidīšana plkst. 23.30 Programmā: svētku uzrunas un grupa “Carnelian”, salūts.

Ventspilī, plkst. 12 pie Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles ieejas ar tradicionālo salūtu tiks dots starts ikgadējām sacensībām “Vecgada skrējiens”. Savukārt no plkst. 23.30 Lielajā laukumā tiks ieskandināts Jaunais gads. Ar iemīļotām melodijām koncertēs Ivo Fomins ar pavadošo grupu. Plkst. 0.30 svētku uzruna; plkst. 0.33.44, kad Jaunais gads iestājas pēc Ventspils laika, naksnīgajās debesīs salūts.

Latgalē

Daugavpilī Jaunā gada sagaidīšana Vienības laukumā plkst.24.00. Svētku diskotēka “Laimīgu Jauno 2020. gadu!”; plkst. 1 – salūts Daugavmalā.

Līvānos no plkst. 0.30 pie Līvānu novada kultūras centra Jaunā gada sagaidīšanas svinības. Plkst. 0.30 Līvānu novada domes priekšsēdētāja A. Vaivoda apsveikums, svētku uguņošana. Turpinājumā kultūras centra svētku balle ar grupu “MC orķestris” un solistu Ivo Grīsniņu-Grīsli, starplaikos DJ Jānis Balodis. Ieeja – EUR 7–10.

Rēzeknē, Festivāla parkā no plkst.23.00 Vecgada šovs kopā ar grupu “Linga”. Par to, lai vakars būtu izdevies, parūpēsies Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jānis Āmanis, jaunās skatuves mākslinieces AdRe & MELITA, kā arī grupa “Linga”, kas uzstāsies ar savas pastāvēšanas laikā visspilgtākajiem superhitiem!

Vidzeme

Alūksnes Kultūras centrā no plkst.23.-- Jaungada nakts balle ar grupu “Galaktika” un DJ Lustix. Ieeja – EUR 10. Pusnaktī pie Alūksnes kultūras centra Jaungada nakts uguņošana.

Cēsīs plkst. 11 Rožu laukumā Vecgada skrējiens, savukārt Jaunā gada sagaidīšana – Vienības laukumā plkst. 23.30

Plkst. 22.22 Ogres novada Kultūras centrā Jaunā gada sagaidīšanas balle “Versija 20.20” ar grupa “Rock’n’Berries”. Pusnaktī – uguņošana. Ieeja – EUR 25.

Limbažu kultūras namā no plkst. 21.00 Jaunā gada balle “Limbažnieki 2020. gadu sagaida Limbažos” kopā ar grupu “Skinny Cheese”, vakara vadītāju Ģirtu Baltalksni. Ieeja – EUR 10–15. Pusnaktī svētku salūts!

Madonā plkst. 23.30 Saieta laukumā Jaunā gada sagaidīšana, paredzēta arī svētku uguņošana.

Salacgrīvas novada kultūras centrā Jaungada sagaidīšanas balle no plkst.22.00. Vakaru vadīs Rīgas Improvizācijas teātra aktieris un pasākumu vadītājs Jānis Rozenvalds, spēlēs grupa “Amulets”. Foto priekiem – Selfijspogulis; plkst. 23.50 domes priekšsēdētāja apsveikums. Pusnaktī salūts, Žurkas gadu sagaidot. Ieeja – EUR 5.

Plkst. 23.30 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā Jaunā gada sagaidīšana. Muzikālā un draudzīgā gaisotnē cienāsimies ar svētku torti un karstvīnu, baudot krāšņas ugunspuķes Siguldas debesīs!

Smiltenē plkst. 23 Baznīcas laukumā līdz pusnaktij dažādas svētku aktivitātes. Varēs izliet savu laimīti, dzirdēt astroloģisko prognozi nākamajam gadam un sildīties pie karstas tējas krūzes. Plkst. 0.30 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā svinības turpināsies svētku ballē, kur par dejām un dzirkstošu noskaņojumu gādās grupa “Propelleris”. Ieeja – EUR 5.

Plkst. 23.30 Valmieras centrā Jaunā gada sagaidīšana. Pusnaktī – svētku salūts. Plkst. 0.30 Valmieras Kultūras centrā Jaungada balle ar grupu “CoCo Orchestra”. Ieeja – EUR 5.

Pie Valkas pilsētas kultūras nama – Jaunā gada sagaidīšanas pasākums plkst. 23.00. Pusnaktī – salūts.

Zemgale

Plkst. 0.30 Bauskā notikumu mājā “Baltais briedis” Jaungada svinības kopā ar DJ Arti Volfu. Ieeja – EUR 7–10.

Līdz 1. II Dobelē kā katru gadu notiek vienīgais “Sniegavīru saiets” Eiropā, kad apskatāmi dažādi mākslas darbi – sniegavīri.

Plkst. 23 Jelgavā, Pasta salā, Jaunā gada sagaidīšana ar dziedošo aktieru apvienību “Ilga”. Uguņošana pēc Jelgavas laika plkst. 0.25.

Jēkabpils Vecpilsētas laukumā Jaunā gada sagaidīšana, svētku uzruna un uguņošana plkst. 00:30. Plkst. 1:00 Jēkabpils tautas namā Jaungada balle ar grupu “Ilūzija”. Ieeja – EUR 6–8.