Pasūtīt mēbeles no ārzemēm. Vai tas ir tā vērts?

Mājokļa apmēbelēšana, tas reizēm ir krietni sarežģītāks process, nekā sākumā varētu domāt. It īpaši ja tiek meklēta kāda sapņu mēbele – īstā un vienīgā.

Kas jāņem vērā, pirms pasūtīt mēbeles no ārzemēm?

-  Uzticams pārdevējs. Šis ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem. Ņemot vērā, ka no ārvalstīm pasūtīto preci dzīvē pirms iegādes apskatīt nebūs iespējams, svarīgi, lai par preces pārdevēju būtu iespējams iegūt pozitīvas atsauksmes.

-  Piegādes izmaksas. Tā kā mēbeles nav nekāds mazizmēra sūtījums, svarīgi, lai piegādes sūtījumu izmaksas beigu beigās nepārsniedz pašas preces vērtību.

Dīvāni no Vācijas ar bezmaksas piegādi. Tas ir iespējams!

 WE Furniture ir mēbeļu veikals – noliktava, kas atrodas Brīvības gatvē 401, Rīgā. Šeit iespējams gan aplūkot, gan aptaustīt dīvānus, gultas, atpūtas krēslus, kā arī pufus. WE Furniture profesionālā komanda sniegs konsultāciju, lai palīdzētu izvēlēties un atrast katra vēlmēm visatbilstošāko un piemērotāku mēbeļu variantu Neatrodot savu sapņu mēbeli veikalā-noliktavā Rīgā – Brīvības gatvē 401, WE Furniture piedāvā iespēju pasūtīt to no uzņēmuma Vācijas noliktavas plašā un daudzveidīgā mēbeļu klāsta https://wemebeles.lv/latvian/jaunumi/?availability=0 un jau drīz WE Furniture to piegādās!

Pasūtot dīvānu vai gultu no WE Furniture Vācijas noliktavas, uzņēmuma pārstāvji to piegādās BEZ MAKSAS visā Latvijas teritorijā, līdz pat pircēja namdurvīm.

WE Furniture piedāvā :

·         Plašu klāstu, daudzveidīgus, mūsdienīga dizaina dīvānus. Uzņēmuma piedāvātie dīvāni ir ražoti Vācijas tirgum, ar nemainīgi augstu kvalitāti - stūra dīvāni, U veida, izvelkami, ar vai bez veļas kastes, dīvāni gulēšanai, kā arī dīvānu komplekti. (https://wemebeles.lv/latvian/divani/)

·         Augstas kvalitātes gultas, kas ir ražotas Vācijā. Piedāvājumā ir gan kontinentālā tipa gultas, gan gultu rāmji, tapsēti ar audumu vai ādas imitāciju. (https://wemebeles.lv/latvian/gultas/)

·         Dažādu stilu, krāsu un konfigurāciju atpūtas krēsli, kas kalpos gan kā interjera “odziņa”, gan pildīs nesteidzīgas atpūtas vietas funkciju. (https://wemebeles.lv/latvian/kresli/)