Pavasara iepirkšanās – izplāno rūpīgi!

Tuvojas siltais laiks, kas nozīmē garderobes maiņu. Sievietēm tas sagādā satraukuma un prieka sajūtu – iepirkšanās, drēbju pielaikošana, aksesuāru piemeklēšana. Tomēr der atcerēties, ka iepirkšanās procesu vajadzētu iepriekš saplānot, lai dienas beigās pārrastos mājās ar drēbju pilniem maisiem, nevis vilšanās sajūtu.

Saprotams, ka jebkura sieviete jau ir ieplānojusi laika posmu vai veselu dienu, ko veltīt šopingam, taču būtu nepieciešams sastādīt sarakstu ar veikaliem, kurus plāno apmeklēt. Šobrīd internetā ir iespēja atrast informāciju par apģērbu veikaliem, iespējams arī apskatīt kolekcijas un secināt vai veikalā atrodamais ir piemērots tavai gaumei, vajadzībām un izmēram. Lielo izmēru apģērba veikala “Elena Miro” pārstāve Viktorija stāsta, ka ērtāk un patīkamāk sievietēm būs iegriezties tieši specializētajos veikalos –“Jebkura sieviete vēlas justies skaista un pārliecināta, tāpēc mēs aicinām daiļā dzimuma pārstāves meklēt apģērbu veikalos, kuros apģērbs tiek ražots speciāli viņām.” 

Patiesi, iegriežoties jauniešu veikalos, vecāka gada gājuma sievietēm varētu sākt šķist, ka viņām nekas nepiestāv, tāpat tīnēm, iegriežoties specializētajos biznesa klases apģērbu veikalos, neradīsies īpaša aizrautība un interese par tur atrodamo apģērbu. Tāpēc nepieciešams piemeklēt atbilstošāko apģērba veikalu – katrai vecuma grupai, gaumei, izmēram –, lai sieviete justos piederīga un nejustos neveikli. Jāatceras, ka apģērbs tiek pielāgots konkrētajai auditorijai – gan materiāli, gan kvalitāte, gan piegriezumi tiek izvēlēti balstoties veikala apmeklētāju vēlmēs un vajadzībās. Piemēram, lielo izmēru apģērbu veikalos drēbes tiek šūtas speciāli lielo izmēru dāmām, tāpēc tie nav jāpāršuj vai jākombinē ar vēl daudzām apģērba virskārtām, kas nosegs nepilnības konkrētā apģērba dizainā. 

“Svarīgākais ir tas, lai sievietes jūtas labi savā ķermenī un lepojas ar savu izmēru. Manuprāt, drēbes ir rīks kā papildināt sievietes tēlu – vizuāli, izceļot un nomaskējot vēlamās ķermeņa daļas, kā arī emocionāli, atainojot sievietes raksturu,” tā veikala “Elena Miro” pārstāve. Jāpiekrīt, ka tu esi tas, ko tu valkā – krāsu izvēle, apģērbu kombinācijas un aksesuāru izvēle papildina koptēlu un nes sava veida vēstījumu apkārtējiem. Pat nepārliecināta sieviete ar apģērbu spēs radīt stingras, pašpārliecinātas sievietes tēlu, tāpat kā trakulīga sieviete, valkājot pasteļtoņa apģērbu, veidos mierīgas sievietes iespaidu.

Lielo apģērbu veikals “Elena Miro” vēlas sveikt dāmas Sieviešu dienā, un atgādināt, ka ikkatra sieviete ir skaista – “katrs centimetrs ir daļa no mums, tas ir tas, kas mūs padara unikālas. Ne velti mēs esam daiļais dzimums! Mēs vēlētos aicināt ikkatru dāmu šodien priecāties par sevi un citām sievietēm, jo tas nav tikai vīriešu pienākums. Sievietēm pašām sev ir jāatgādina, ka esam spēcīgas un daiļas – vienmēr!”