Pavasara un vasaras sezonas vīriešu frizūru TOP 5 VIDEO

Photo by Nathan Fertig on Unsplash

Šīs sezonas trends ir īss matu griezums. Pārsvarā modes tendences vīriešu matu griezumā nosaka sezonalitāte – ja ir aukstā sezona, mati tiek audzēti garāki, ja sākusies siltā, mati tiek griezti nost. Katram matu garumam piemeklējama arī frizūra, kas piestāv matu nēsātājam. Uzzini, kādas ir aktuālākās vīriešu frizūras šosezon!

10 centimetri 

Šis griezums paredz īsus matus sānos un aptuveni 10 cm garus matus galvas viducī. Matu griezums nodrošina dažādas iespējas –

  • veidot nekārtīgu matu frizūru
  • veidot tos uz aizmuguri
  • veidot tos uz kādu no sāniem
10 centimetru garie mati nodrošina, ka varēsi ieveidot matus atbilstoši situācijai. Šis ir ideālais garums, tie nav pa garu, vai īsu. Ja mati būtu īsāki galvas virspusē, tos būtu grūtāk ieveidot, tie drīzāk stāvētu uz augšu, savukārt garāki mati piegultu galvas virsai smaguma dēļ.

Mati uz aizmuguri

Jāsāk ar to, ka ne visiem piestāvētu šī frizūra. Daudziem vīriešiem mati galvas sānos aug stingri uz sāniem, nevis viegli uz leju. Cilvēki, kuriem tiešām piestāvēs garie mati arī sānos, ir tie, kuriem ir daudz matu, savukārt matu struktūra ir smalka. Vēlamais matu garums ir 15 – 20 cm. Ja vēlies izskatīties kā Bredlijs Kūpers no filmas Paģiras, šī būs īstā izvēle!

Izdziestošie mati

Šo trendu var pielietot gan matiem, gan bārdai. Šis griezums ir gluži vienkāršs – no garākiem matiem, kas ir galvas viducī, tiek pāriets pakāpeniski un īsākiem matiem. No tāluma izskatās, ka mati un to krāsa izgaist uz gaišāku. Ir divi veidi, kā šo frizūru realizēt – atstājot pāris milimetru garus matus, vai noskujot pavisam pliku lejas daļu (redzama tikai galvas āda). Rūpīgi konsultējies ar savu frizieri, lai noskaidrotu, kurš nobeigums derēs Tavam matu tipam.

Faux hawk 

Šis matu griezums ir ļoti līdzīgs pirmajam, kas minēts šajā rakstā. Vienīgā atšķirība, ka mati augšpusē ir 2 – 4 cm īsāki un sānos ir garāki, veidojot neuzkrītošu pāreju uz īsākiem matiem sānos un aizmugurē. Frizūra tiek veidota nekārtīga, vai arī ieveidota uz augšu. Veidot matus var izmantojot žāvēšanas metodi – ar fēnu žāvējot matus, ķemmē tos vēlamajā virzienā, vai vari ieveidot matus ar želeju vai pastu.

Gaismas pieskāriens

Ja nevēlies eksperimentēt ar dažādiem griezumiem un no rītiem labāk paguli, nevis veido matus, bet tomēr vēlies atsvaidzināt savu tēlu – iepludini akcentus savā matu krāsā. Siltajā sezonā aktuālas ir gaišas matu šķipsnas – tās sniegs vajadzīgo odziņu vasarai. 

Noskaties video, lai uzzinātu, kā katra no frizūrām izskatās realitātē.