Pieci iemesli kāpēc biroja pārvietošanā piesaistīt profesionāļus

Vai arī jums šķiet, ka nomainīt biroja telpas maksimāli ātri, lai neciestu ne ikdienas darbs, ne klientu apkalpošana - ir neiespējamā misija? No sērijas, kad beidzot būs salāgotas visas vajadzības un nepieciešamības, iespējams, būs pienācis laiks, lai atkal meklētu jaunas biroja telpas. Tas, protams, mazliet pārspīlēti, bet, piesaistot profesionālu pārvākšanās servisu biroja pārvietošanā ietaupīsiet nervu šūnas gan sev, gan padotajiem. Un tā vietā, lai nēsātu kastes un mēbeles varēsiet darīt to, ko vislabāk protat – savu ikdienas darbu.

Biroja pārvākšana, neparalizējot ikdienas darbu

Viens no lielākajiem biroja pārvākšanas izaicinājumiem ir saglabāt darba ritmu, lai neciestu ne klienti, ne ikdienas darbs. Izvēloties profesionāla pārvākšanās servisa palīdzību, konsultants novērtēs pārvedamo īpašumu, strādāšanas paradumus un sastādīs optimālāko plānu, lai ikdienas darbs netiktu paralizēts.

Ātrums un profesionalitāte 

Konsultanti palīdzē sagatavot plānu, lai biroja pārvietošana būtu operatīva un notiktu maksimāli īsā laikā. Uzņēmuma darbiniekiem atliks sekot instrukcijām un iepriekš saskaņotajam plānam. Profesionāli pārvākšanās servisi strādā bez brīvdienām, kas nozīmē, ka pārvākšanās tiks pielāgota jūsu darba ritmam, neapstādinot ikdienas darbu.

Konfidencialitāte 

Ja informācija, dokumenti, prototipi vai jebkura cita konfidenciāla informācija biroja iekštelpās ir drošībā, tad biroja pārvietošanas laikā var gadīties, ka kaut kas noklīst vai tiek atklāts par daudz. Izvēloties profesionāļus, par šādu scenāriju varat aizmirst.

Dažāda izmēru pārvadājumi   

Profesionāļu arsenālā ir dažāda izmēra automašīnas un stipri vīri, lai ar lielāko rūpību pārnestu un pārvadātu gan dokumentu kaudzes, gan smalkākās iekārtas un lielgabarīta tehniku. Iepriekš vienojoties, iespējama mēbeļu demontāža, pakošana, marķēšana un salikšana.

Skaidras izmaksas

Skopas maksā divreiz, nereti centieni izdarīt visu pašu spēkiem ir neprātīgs izturībai un naudas makam. Profesionāli pārvākšanās meistari izdarīs tā, lai biroja pārvietošanas brīdī ietaupītu gan finansiāli, gan laika ziņā. Kvalitatīvs darbs par izdevīgu cenu, jo arī laiks ir nauda, vai ne?