Pirkt jaunas mēbeles, vai pietiks ar tīrīšanu?

Reizēm, palūkojoties uz savu mājokli, nākas secināt – mēbeles ir nolietojušās, laiks iegādāties jaunas! Taču mēdz gadīties, ka pietiek vien ar mēbeļu tīrīšanu, lai dzīvesvietu atsvaidzinātu. Mkubs.lv komanda stāsta, kad labāk izvēlēties mēbeļu tīrīšanu un kad jaunas mēbeles iegādi.

Mēbeļu tīrīšana – kādos gadījumos to izvēlēties?

Lai mīkstā mēbele, piemēram, krēsls, dīvāns vai gulta atgūtu jaunu izskatu, nereti pietiek ar kvalitatīvu un profesionālu tīrīšanu. Veidu, kā iztīrīt mīkstās mēbeles, netrūkst – jāatrod īstie līdzekļi un aiziet!

Ja paša spēkiem nav iespējams iztīrīt mīkstās mēbeles, tad vari izīrēt tīrīšanas iekārtu, kas visbiežāk mēbeles tīra ar karstā tvaika palīdzību. Pēc šādas tīrīšanas mīkstās mēbeles izskatās tuvu tam, kādas tās tika iegādātas.

Runājot par pārējām mēbelēm – ja tām parādījušies robi, krāsa ir nodilusi, skrūves ir izļurkājušās vai galda, gultas vai krēsla kāja sākusi nepatīkami čīkstēt, visdrīzāk būs nepieciešams iegādāties jaunu

Protams, var mēģināt mēbeli restaurēt, bet reti kuram tas sanāk pašrocīgi, taču meistari par restaurācijas darbiem mēdz ieturēt lielāku summu, nekā oriģinālo preces cenu, tāpēc svarīgi izvērtēt, vai restaurācija ir tā vērta.

Mēbeļu outlet – jaunas, bet lētas mēbeles

Skaidrs ir tas, ka ne visi var atļauties pirkt dārgas mēbeles, tomēr nekvalitatīvas mēbeles arī nav vēlmju sarakstā. Kā rīkoties? Mkubs.lv speciālisti šādās situācijās iesaka apmeklēt outletus vai painteresēties, kuros mēbeļu veikalos pieejama outletu sadaļa.

Kas ir outlets? - Šis vārds apzīmē preču pārpalikumus, ekspozīcijas eksemplārus, kam attiecīgi pazemināta cena kā pēdējiem eksemplāriem. Tas nozīmē, ka mēbele būs kvalitatīva, tikai nedaudz izgājusi no modes, bet to reti kurš pamana. Vienīgais mīnuss, ar ko iespējams saskarties, iegādājoties outlet preces, ir maznozīmīgi defekti, kā, piemēram, skrāpējumi.

Ja esi jaunu mēbeļu meklējumos, vai esi izsecinājis, ka stūra dīvānam nepieciešama kārtīga tīrīšana, vērsies pie mkubs.lv pārstāvjiem, lai iznomātu tīrīšanas līdzekļus, vai atrastu outlet mēbeles! Zvani 20493399 vai brauc uz Eksporta ielu 6, Tukumā.