Romantiskas brīvdienas pie ezera – klusums, miers un 100% atpūta

Pixabay.com

Attālāk no cilvēku kņadas, raibu koku ieskauti, pie rāma ezera atrodas mazi, skaisti namiņi. Tie ļauj patverties no ikdienas steigas un atveldzē rutīnas nogurušos, piedāvājot ko unikālu – vienreizējus skatus pa logu, Latvijas dabas bagātības, ūdens veldzējošo mieru un romantiku kā no Holivudas filmām. Visu, lai savās brīvdienās vari pilnībā atpūsties un izbaudīt silto mīļuma sajūtu ar sev pašiem tuvākajiem. Kur tas atrodas? Pie gleznainā Baltezera, pašā mazā Baltezera krastā.

Brīvdienu mājiņa, kas ir vairāk kā tikai nakšņošanas vieta

Šīs brīvdienu mājas atrodas “Lake House Resto” teritorijā, ar skatu uz Baltezeru. Izbūvētas divos stāvos, tās ir ļoti plašas un omulīgas. 1.stāvā atrodas dzīvojamā zona ar viesistabu, virtuvi un vannas istabu, bet 2.stāvā atrodas plaša guļamistaba ar milzīgiem logiem, lai varat vērot, kā rudens lapas laižas pār ezeru un naktī spīd zvaigznes.

Katrai mājiņai klāt ir izveidota terase, lai no rītiem nesteidzīgi varat baudīt kopīgas brokastis un svaigo ezera gaisu. Vakaros romantikas un mājīguma alkstošajiem ir iespēja iekurt krāsniņu ar dzīvo uguni. Noklājiet tās priekšā pledu un varēsiet ļauties divvientulībai.

 Vieta atpūtai ar bērniem

Brīvdienu mājiņa ir paredzēta 2 – 6 cilvēkiem, tāpēc tā ir piemērota brīvdienām kopā ar bērniem. “Lake House Resto” ir parūpējies, lai bērniem būtu interesanti: atpūtas vietas teritorijā ir sagatavots bērnu izklaides laukums. Pieejama ir arī katamarānu un laivu noma. Celties ar bērniem agri no rīta, lai izmestu līkumiņu pa aizmigušo Baltezeru un redzētu miglas klāto dienas sākumu – šis ir piedzīvojums, ko bērni neaizmirsīs.

Restorāns, kurā valda sezonas garšas

Katrā mājiņā ir virtuves zona ar ledusskapi, tējkannu, izlietni un traukiem. Vakara piknikam vari iznomāt grilu, bet, ja vēlies pilnībā ļauties atpūtai, turpat blakus atrodas arī “Lake House Resto” mājīgais un siltais restorāns. Tā ēdienkarte tiek atjaunota katru sezonu, ļaujot izgaršot visu Latvijas garšu buķeti. Piemēram, rudens sezonas ēdienkartē atradīsi izlavēto “Lake House Resto” mājas zivju zupu, kartupeļu rosti ar sautētām meža sēnēm, līdakas burgeru, kūpinātas bbq cūkgaļas ribiņas un citus gardus ēdienus. Sestdienās un svētdienās no plkst. 10:00 līdz 14:00 ir pieejama īpaša brokastu ēdienkarte. Kā saka paši “Lake House Resto” īpašnieki, katra ēdiena galvenā garšviela ir mīlestība!

Izbaudot apkārt esošo dabu, brīvdienu namiņa romantisko gaisotni un klusumu, tā vien šķiet, ka esam atraduši mazu paradīzi, kurā gribas uzkavēties ilgāk. Kas to būtu domājis, ka romantiskai atpūtai un pilnīgam dvēseles mieram ir nepieciešams tik maz…