Rotaslietas ar personību

Rotaslietas ir brīnišķīgs pārsteigums mīļotai sievietei. Tas ir veids kā mammas var mācīt spert meitām pirmos soļus sava stila izkopšanā un lieliska dāvana draudzenei. Lai izceltos cilvēku pūlī, svarīga ir laba stāja un individuāli piemeklēti aksesuāri, kas parāda valkātājas personību. 

“Korola Handmade Jewelry” zīmola radītāja Jekaterina Koroļa uzskata, ka sievietei vajadzīgi gan gari, gan īsi, gan apjomīgi auskari, tāpat vajadzīga gan smalka, gan grezna kaklarota – atbilstoši dažādām dzīves situācijām. Rotu tendences nemainās vairākas reizes gadā un pat ne katru gadu, tāpēc nav nepieciešama jauniešiem raksturīga skriešana pakaļ trendiem. Šobrīd rotu modē aktuāli ir insekti – bitītes, mušas, spāres. “Korola Handmade Jewerly” ir radīta īpaša rotu līnija ar insektiem – auskari, gredzeni un rokassprādzes ar skarabejvabolēm un oriģinālas brošas - bitītes. 

Jauns virziens, kas radies pēc pieprasījuma ir vīriešu rotas – rokassprādzes ar kristāliem no Swarovski, kas paredzētas vīriešiem, kuri neietekmējas no sabiedrībā valdošajiem stereotipiem un veido savu stilu paši. Ir pieejamas arī aproču pogas, kas ir unisekss un labi piestāvēs gan sieviešu blūzēm, gan vīriešu krekliem. 

Lai rotas kalpotu ilgi, ir svarīgi, no kādiem materiāliem tās tiek veidotas. Jekaterina pastāsta, ka KOROLA attieksme pret šo faktoru ir vienkārša: “Izmantoti tiek kvalitatīvi materiāli – atlasīti pēc augstiem kvalitātes standartiem. Visi materiāli vienmēr tiek testēti un pārbaudīti, pirms tie nonāk pie klienta gatavā formā kā rotaslieta. Piemēram, auskaru modeļi tiek testēti, pārbaudot, cik tie ir smagi, cik gari, kādai sejas formai labāk piestāv – kalsnākai, apaļākai. Tāpēc ir tik daudz dažādu modeļu, piemēram, garie ādas auskari ir piemēroti gan ikdienai, gan svētkiem un vizuāli slaidina sejas formu. Savukārt spalvu auskari izteikti smalkai sejai piešķir nepieciešamo apjomu.”

“Korola Handmade Jewelry” rotaslietas izvēlas sieviete, kura zina, ko vēlas – kvalitāti, īpašu attieksmi, individuālu pieeju. Salonā var nākt ar tērpu, ko plānots vilkt un kopā atrast vislabāko variantu. Vīriešiem salonā palīdzēs izvēlēties piemērotāko dāvanu, rotaslietas tiks atbilstoši iesaiņotas un būs gatavas dāvināšanai.