Šajā nedēļas nogalē lielākie satiksmes ierobežojumi Daugavpils, Siguldas un Cēsu pusē

Sastrēgums (Image by Jakub Orisek from Pixabay)

Remontdarbu sezona uz valsts autoceļiem turpinās un būvdarbu posmos joprojām ir spēkā satiksmes ierobežojumi. Atgādinām, ka uz Daugavpils šosejas (A6) remonta posmā aiz Salaspils šodien 4. septembrī tiek asfaltētas nobrauktuves uz Rīgas apvedceļu A4, braucot Ogres virzienā, un tās ir satiksmei slēgtas. Satiksme tiek organizēta ar apgriešanās vietām uz Daugavpils šosejas.

Savukārt svētdien 6. septembrī pārvietošanos pa valsts autoceļiem Siguldas un Cēsu apkārtnē, arī uz Vidzemes (A2) un Valmieras (A3) šosejām, laikā no 12:00 līdz 18:00 ietekmēs Vienības velobrauciens, tā laikā satiksme tiks periodiski ierobežota, aicinām rēķināties ar papildu laiku ceļā un pievērst uzmanību ceļazīmēm.

Jāņem arī vērā, ka uz Saulkrastu apvedceļa (A1) ir mainīta satiksmes organizācija un ceļa nomales tagad ir nodalītas ar nepārtrauktu līniju, kas nozīmē, ka uz nomales nedrīkst apstāties un arī braukt.

Nedēļas nogalē, dodoties ārpus Rīgas un citām pilsētām, joprojām jārēķinās ar ceļu būvdarbiem, kas visā valstī notiek vairāk nekā 100 ceļu posmos. Aicinām autobraucējus savlaicīgi plānot savus braucienus, paredzēt papildu laiku ceļā un ieskatīties ceļu remontdarbu kartē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv, lai sekmīgāk saplānotu maršrutus. Aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizāciju un luksoforu signālus būvdarbu posmos.

Lasi arī citus noderīgus rakstus: